Nowa stacja Circle K w Bydgoszczy

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się w Bydgoszczy, w województwie kujawsko-pomorskim, przy ul. Fordońskiej. Stacja obsługuje zarówno ruch tranzytowy, jak i lokalny.

Na stacji można obecnie zatankować paliwo, a sklep wraz z ofertą gastronomiczną zostanie oddany do użytku w drugiej połowie roku. Klienci, którzy cenią czas i wygodę, będą mogli zapłacić na stacji za zatankowane paliwo również poprzez aplikację mobilną Circle K.

Sieć Circle K to ponad 360 stacji paliw w całej Polsce. Najnowsza stacja otwarta w Bydgoszczy daje możliwość zatankowania różnych rodzajów paliw: miles® 95, miles®Plus95, miles®Diesel oraz miles®PlusDiesel, w dalszym etapie dostępny będzie też LPG. Stacja jest czynna przez całą dobę, obecnie na jej terenie można zatankować paliwo oraz dokonać płatności w dedykowanym temu punkcie.

Sklep, wyposażony w koncepty gastronomiczne, zostanie oddany do użytku klientów w drugiej połowie roku. Będą wtedy mogli skorzystać z wyjątkowej oferty sieci – przekąsek Real Hot Dogs na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców. Z kolei w kąciku kawowym Simply Great Coffee klienci stacji będą mogli samodzielnie skomponować swoją ulubioną kawę wzbogacając ją szeroką gamą dodatków, takich jak bita śmietana czy syrop smakowy. Dla miłośników słodyczy czekać będą również desery i bogaty wybór słodkich przekąsek.

Mając na uwadze trwającą pandemię, konieczność dystansowania społecznego, a także styl podróżowania części klientów stacji, którym szczególnie zależy na szybkim tankowaniu, na wszystkich stacjach Circle K, w tym na tej w Bydgoszczy, wprowadzono możliwość płatności z poziomu aplikacji. Zakładając konto w aplikacji prócz płatności mobilnych, konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego Circle K Extra. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store.

Stacja Circle K w Bydgoszczy funkcjonuje w modelu franczyzowym. Obecnie stacje franczyzowe stanowią ok. 25 proc. wszystkich punktów należących do sieci w Polsce.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2021
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.