Nowa stacja Circle K w Czajowicach

Udostępnij artykuł

Nowo otwarty obiekt znajduje się przy ulicy Ojcowskiej 23 w Czajowicach, w województwie małopolskim. Sieć Circle K to blisko 380 stacji paliw w całej Polsce.

CircleK Czajkowice

Teraz podróżni będą mieli okazję zatankować i zrobić przerwę w podróży na najnowszej stacji franczyzowej Circle K otwartej w Czajowicach. Dla klientów są dostępne różne rodzaje paliw: miles®95, milesPlus® 95, miles® Diesel, milesPlus® Diesel, a także LPG oraz AdBlue prosto z dystrybutora. Dla samochodów ciężarowych przygotowano stanowisko z szybką pompą paliwa. Na stacji dostępna jest także myjnia, a klienci dodatkowo mogą skorzystać z odkurzacza i kompresora. Do dyspozycji osób podróżujących z małymi dziećmi jest przewijak dla niemowląt.

Stacja działa przez całą dobę. Wyposażono ją zgodnie z konceptem Horizon, który wprowadza nowy, ciepły, a zarazem nowoczesny wystrój stacji. Dzięki temu udogodnieniu klienci będą mieli okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i kawowej lub po prostu odpocząć w podróży. Na stacji dostępny jest nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer.

Na wszystkich stacjach sieci, w tym w najnowszym obiekcie w Czajowicach, wprowadzono możliwość płatności z poziomu aplikacji. Zakładając konto w aplikacji, oprócz płatności mobilnych konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego Circle K Extra.

Źródło: Circle K

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 10.03.2022
Aktualizacja: 10.03.2022