Nowa stacja Circle K w Łańcucie

Udostępnij artykuł

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się w Łańcucie. Stacja została wyposażona zgodnie z nowym konceptem Horizon, który charakteryzuje się wygodną i przytulną strefą gastronomiczną. Klienci tankujący na stacji mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną sieci.

Circle K Lancut

Circle K Łańcut

Sieć Circle K to prawie 400 stacji paliw w całej Polsce. Teraz podróżni będą mieli okazję zatankować i zrobić przerwę w podróży na najnowszej stacji franczyzowej sieci otwartej w Łańcucie, przy ulicy Podzwierzyniec 80. Dla klientów są dostępne różne rodzaje paliw: miles®95, milesPLUS®95, miles® Diesel, a także LPG i Adblue. Stację wyposażono w szereg udogodnień, m.in. myjnię, kompresor oraz odkurzacz. Dla użytkowników pojazdów ciężarowych przygotowano stanowiska tankowania Truck Diesel. Stacja jest czynna przez całą dobę.

Obiekt wyposażono zgodnie z konceptem Horizon. Wprowadza on nowy, ciepły, a zarazem nowoczesny wystrój. W nowo zaaranżowanej przestrzeni klienci mają okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się aromatycznej kawy lub po prostu odpocząć. Nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer przygotowuje wybraną kawę szybciej.

W rozbudowanej części gastronomicznej marka udostępniła ofertę przekąsek, w tym także hot dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców. Z okazji 25. urodzin Hot Doga sieć wprowadziła jubileuszową nowość na terenie całego kraju, w tym także na stacji w Łańcucie – hot doga Jubilata z soczystą kiełbaską.

Na wszystkich stacjach Circle K, w tym w najnowszym obiekcie w Łańcucie, wprowadzono możliwość płatności z poziomu aplikacji. Zakładając konto w aplikacji, oprócz płatności mobilnych konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego marki.

Źródło: Circle K Polska

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa Bogdan Kucharski wrzesien pazdziernik

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Petrolnet
Opublikowano: 30.11.2022
Aktualizacja: 30.11.2022