Nowa stacja franczyzowa sieci Moya

Przy drodze krajowej 74, w miejscowości Raducki Folwark (woj. łódzkie) otwarto nową stację paliw Moya. Obiekt jest przystosowany do obsługi tranzytu, jednak z powodzeniem mogą korzystać z niego także kierowcy samochodów osobowych oraz klienci niezmotoryzowani.

Stacja jest dogodnym miejscem odpoczynku dla podróżnych na trasie Wrocław-Warszawa oraz punktem zaopatrzenia dla lokalnej społeczności.

Obiekt w Raduckim Folwarku jest 36 stacją paliw Moya w województwie łódzkim. Klienci mogą tam zatankować wszystkie rodzaje paliwa, czyli benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy oraz ON Moya Power, a także LPG. Stacja skupia się przede wszystkim na obsłudze samochodów ciężarowych. Oprócz szybkiego wlewu diesla i płynu AdBlue, który dostępny jest z dystrybutora, „truckerzy” mają do dyspozycji 40 miejsc parkingowych dla tirów i komfortowe prysznice. Co więcej, na terenie stacji znajduje się także motel, z którego mogą skorzystać podróżni. Wszyscy kierowcy mogą dodatkowo zadbać o swoje samochody za pomocą kompresora i odkurzacza.

Stacja wyposażona jest w koncept gastronomiczny Caffe Moya, który oferuje rozbudowane menu. Oprócz kaw, hot dogów czy zapiekanek można zjeść tutaj m.in. jeden z kilku wariantów pizzy, zestaw amerykański, czyli stripsy z kurczaka z frytkami i wiele innych. W sklepie można zaopatrzyć się na dalszą podróż lub zrobić domowe zakupy. Na terenie obiektu znajduje się także siłownia zewnętrzna, plac zabaw i zewnętrzny ogródek gastronomiczny, a w toalecie na stacji jest specjalne pomieszczenie dla mamy z dzieckiem.

Stacja czynna jest całą dobę.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– KWIECIEŃ-MAJ 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.