Nowa stacja paliw Moya w Ińsku

Udostępnij artykuł
Do sieci Moya dołączyła stacja paliw w Ińsku przy ul. Sienkiewicza 44, w woj. zachodniopomorskim. Nowoczesny obiekt ze sklepem i konceptem gastronomicznym Caffe Moya jest atrakcyjny zarówno dla lokalnych klientów, jak i dla podróżnych.

Stacja w Ińsku mieści się przy drodze wojewódzkiej nr 151 relacji Świdwin-Gorzów Wielkopolski – wjazd na nią możliwy jest z obu kierunków. Obiekt oferuje najwyższej jakości paliwa, smaczną gastronomię, produkty spożywcze, przemysłowe i motoryzacyjne oraz usługi dodatkowe. Kierowcy mogą zatankować tu benzynę bezołowiową 95, olej napędowy oraz LPG. Stacja dostosowana jest do obsługi pojazdów ciężarowych – truckerzy mogą skorzystać z szybkiego wlewu diesla oraz płynu AdBlue sprzedawanego z dystrybutora. Na terenie stacji paliw znajduje się kompresor, a w najbliższym czasie uruchomiona zostanie myjnia ręczna.

W koncepcie kawiarniano-gastronomicznym Caffe Moya kierowcy mogą zjeść smaczny i pożywny posiłek. W ofercie gastronomicznej znajdują się m.in. hot dogi, zapiekanki oraz pyszna pizza prosto z pieca. Do końca miesiąca będzie można zakupić dużą kawę w atrakcyjnej cenie.

Dobrze zaopatrzony sklep oferuje artykuły spożywcze, w tym wiele produktów marki własnej Moya. Atrakcyjne ceny i przemyślany asortyment zachęcają do robienia tu zakupów nie tylko na dalszą drogę, ale również by uzupełnić domowe zapasy.

Stacja paliw Moya w Ińsku jest czynna przez siedem dni w tygodniu w godzinach 6:00-22:00.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC-LIPIEC 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 11.08.2021
Aktualizacja: 11.08.2021