Nowa stacja paliw Moya w Wielkopolsce

Udostępnij artykuł

Sieć Moya powiększyła się o kolejną stację w województwie wielkopolskim. To nowo wybudowany obiekt położony w malowniczej miejscowości Mroczeń, w pobliżu drogi ekspresowej S11. Punkt w niebiesko-czerwonych barwach, podobnie jak wszystkie stacje obsługowe Moya oferuje sklep wielobranżowy oraz koncept gastronomiczny Caffe Moya.

moya mroczen stacja

Moya – jak informują przedstawiciele firmy – jest od lat najdynamiczniej rozwijającą się siecią stacji paliw w Polsce. Obecnie w niebiesko-czerwonych barwach działa 410 punktów w całym kraju. Spółka Anwim, operator sieci Moya, jako jedyna na polskim rynku rozwija równolegle trzy koncepty stacji: obsługowe ze sklepem typu convenience i konceptem kawiarniano-gastronomicznym Caffe Moya, stacje automatyczne oraz samoobsługowe stacje Moya express.

Nowo otwarty punkt jest obsługową stacją franczyzową, położoną na trasie Brzeg-Kępno (DK 39), w niedużej, ale malowniczej miejscowości Mroczeń. Do stacji można dojechać z obu kierunków, co jest dużym udogodnieniem dla kierowców. Lokalizacja w pobliżu drogi ekspresowej Poznań-Katowice (S11) umożliwia obsługę zarówno ruchu lokalnego, jak i tranzytowego. Dodatkowo, Mroczeń przyciąga ruch turystyczny, ze względu na pomniki przyrody oraz zabytki, w tym Pałac Feliksa Weżyka.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa marzec kwiecien okladka tekst

Co w ofercie stacji

Stacja oferuje benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON Moya Power oraz LPG. Poza wysokiej jakości paliwem, obiekt posiada sklep wielobranżowy, w którym zaopatrzymy się zarówno w produkty pierwszej potrzeby, jak i specjalistyczny asortyment. Z kolei koncept gastronomiczny Caffe Moya to bogaty wybór ciepłych i zimnych napojów oraz przekąsek, w tym chrupiących hot-dogów. Na terenie stacji znajduje się także myjnia i odkurzacz. „Truckersi” mają do dyspozycji szybki wlew diesla oraz dystrybutor z płynem AdBlue.
Stacja paliw Moya w miejscowości Mroczeń jest otwarta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 24.05.2023
Aktualizacja: 24.05.2023