Sieć Moya z kolejną stacją w Zachodniopomorskiem

Udostępnij artykuł

W miejscowości Gościno w województwie zachodniopomorskim została otwarta nowa stacja paliw Moya. To kolejny punkt w niebiesko-czerwonych barwach oferujący paliwo, koncept gastronomiczny Caffe Moya z wyborem napojów i przekąsek, sklep wielobranżowy oraz udogodnienia dla kierowców TIR.

moya goscino

Stacja paliw Moya położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 162, na popularnej trasie Kołobrzeg-Drawsko Pomorskie. Atrakcyjna lokalizacja nowej stacji Moya w miejscowości Gościno umożliwia dostęp do niej z obu kierunków – punkt może liczyć na wielu klientów udających się nad polskie morze. Jest to stacja franczyzowa, oferująca benzynę 95, olej napędowy oraz LPG.

Przy stacji znajduje się dobrze wyposażony sklep oraz klimatyczna Caffe Moya, gdzie można napić się kawy, a także skorzystać z szerokiego asortymentu świeżych przekąsek, w tym chrupiących hot-dogów.
Stacja dostosowana jest do obsługi ruchu ciężarowego i posiada udogodnienia dla kierowców TIR, takie jak parking, wygodny podjazd czy dystrybutory z płynem AdBlue.
Stacja działa codziennie w godzinach 6:00-22:00.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa marzec kwiecien okladka tekst

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 18.05.2023
Aktualizacja: 18.05.2023