Nowa stacja sieci Crab już otwarta

Udostępnij artykuł
[PREMIERA U NAS] Jak dowiedziała się nasza redakcja, pod koniec lipca sieć Crab otworzyła nową stację. Obiekt jest zlokalizowany w Częstochowie, w województwie śląskim.
Fot. H.B. Crab Sp. J.

– 28 lipca został otwarty największy z dotychczasowych Crabów! Kolejna stacja paliw naszej sieci znajduje się w doskonałym miejscu na drogowej mapie Polski. Przy autostradzie A1; węzeł Częstochowa-Południe; zjazd nr 34 – czytamy w komunikacie sieci Crab.

Do dyspozycji kierowców oddano dwie wiaty, każda z ośmioma stanowiskami tankowania. W ofercie paliwowej znajdują się: benzyny 95 oraz 98, ON, ON FF (bez bio dodatków), LPG, AdBlue.

W ramach usług pozapaliwowych w przestronnym pawilonie handlowym zaprojektowano sklep convenience. Klienci chcący odpocząć w podróży mogą skorzystać z konceptu kawowego z samoobsługowym ekspresem oraz ofertą kawy marki Lavazza. Godny uwagi jest także nieduży koncept gastronomiczny oferujący m.in. hot dogi z rollera. Klienci stacji mogą skorzystać z toalet oraz pryszniców. Rodzinom z małymi dziećmi udostępniono pokój wyposażony w przewijak oraz miejsce do karmienia.

Ponieważ obiekt sąsiaduje zarówno z dużym miastem, jak i autostradą jego oferta jest rozbudowana. W związku z tym przy stacji działa także dwustanowiskowa samoobsługowa myjnia typu JET marki Karcher. Co więcej, kierowcy mogą skorzystać także z automatycznej myjni portalowej. Stacja jest czynna całą dobę.

Więcej Crabów w Polsce

– Kolejny, nowy Crab powstaje w Godzieszowie! Już go widać… i to z daleka! Wysoki totem z naszym logo już zapowiada otwarcie kolejnej stacji Crab. Będzie to stacja wyłącznie dla posiadaczy pomarańczowych kart limitowych Crab. Tankowanie odbywać się będzie przy wykorzystaniu nowoczesnych automatów paliwowych – informują przedstawiciele sieci Crab.

Crab to lokalna firma działająca na rynku od stycznia 1992 r. głównie na Śląsku. Jest rosnącą na znaczeniu siecią na południu Polski posiadającą 16 stacji. Firma planuje rozwój, w związku z czym poszukuje kolejnych, atrakcyjnych lokalizacji pod budowę nowych stacji.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC-LIPIEC 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 03.08.2021
Aktualizacja: 03.08.2021