Nowa stacja w sieci Slovnaft Partner

Udostępnij artykuł

[PREMIERA U NAS] Jak dowiedziała się nasza redakcja, w ostatnim czasie kolejny Partner dołączył do sieci Slovnaft. Nowa stacja prowadzi działalność przy ul. Kieleckiej 8 w Bilczy, w woj. Świętokrzyskim.

Slovnaft Partner Bilcza

Slovnaft Partner Bilcza

Obiekt prowadzi działalność przy Drodze Krajowej nr 73, prowadzącej z Buska-Zdroju w kierunku Kielc. Stacja jest czynna całą dobę siedem dni w tygodniu. Kierowcy mogą tankować trzy rodzaje paliw, w tym także w wariantach premium: benzynę 95, benzynę 95 Drive, ON, ON Drive, LPG.

W pawilonie handlowym znajduje się sklep convenience wyposażony w podstawowe produkty FMCG oraz autoakcesoria. Na wyposażeniu kącika Coffee Corner znajduje się ekspres automatyczny marki Franke przygotowujący gorącą kawę oraz mleczne napoje kawowej. Na terenie stacji istnieje także możliwość bezpłatnego połączenia się z siecią Wi-Fi. W ramach usług dodatkowych udostępniono dwustanowiskową myjnię bezdotykową typu JET.

W bezpośrednim sąsiedztwie stacji działają: komis samochodowy, sklep meblowy oraz hala sportowa.

Na dzień 30 września 2022 roku według zestawienia przygotowywanego przez POPiHN na podstawie informacji własnych organizacji oraz rejestru URE, w sieci Slovnaft Partner działały 83 stacje.

Slovnaft Partner w Grupie MOL

Przypomnijmy, że z dniem 1 grudnia 2022 roku Grupa MOL sfinalizowała transakcję zakupu spółki Lotos Paliwa, wraz z siecią 410 stacji Lotos. W perspektywie najwyżej pięciu lat obiekty te przejdą rebranding i rozpoczną działalność w barwach MOL. Zgodnie z zapowiedziami węgierskiego koncernu także sieć stacji Slovnaft Partner zmieni brand. Dzięki temu Grupa MOL będzie dysponować siecią 500 obiektów. To sprawi, że zaraz po Orlenie i BP będzie trzecim największym operatorem na polskim rynku.

Czytaj więcej – MOL: Przejmujemy ponad 410 stacji Lotosu i rozwijamy obecność w Polsce

Autor: Edwin Kaniuk

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa Bogdan Kucharski wrzesien pazdziernik

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 08.12.2022
Aktualizacja: 08.12.2022