Nowa stacja Watis już otwarta

Udostępnij artykuł
[TYLKO U NAS] Jak dowiedziała się nasza redakcja, w maju sieć Watis otworzyła kolejną, już trzecią w tym roku stację. Nowy Obiekt mieści się przy ul. Przemysłowej 1a w Koszalinie (75-216), w województwie zachodniopomorskim.

Stacja w Koszalinie ma charakter miejski, a kilometr od niej znajduje się węzeł tras S6 oraz S11. Spółka Watis kupiła obiekt od firmy Auto Rajca. Poprzedni właściciel najpierw współpracował z siecią Lotos, a potem z siecią bp (dawna stacja franczyzowa bp nr 033).

– Obecnie w naszej sieci działają 54 stacje. Obiekt w Koszalinie to już 3 punkt, który udało nam się otworzyć w tym roku. W drugiej połowie 2021 roku marka Watis na pewno pojawi się w kolejnych lokalizacjach – mówi w rozmowie z redakcją magazynu Stacja Benzynowa & Convenience Store oraz portalu www.petrolnet.pl Krzysztof Węgrzyn, prezes zarządu Watis.

Na stacji Watis w Koszalinie są dostępne 4 stanowiska tankowania. Posiada dwa wieloproduktowe, dwustronne dystrybutory benzyn oraz oleju napędowego, a także dwustronny dystrybutor LPG. Paliwa są magazynowane w dwóch zbiornikach o łącznej pojemności 69 m sześc. W ofercie dostępne są benzyny 95 oraz 98, ON, ON Premium (bez zawartości biokomponentów), a także LPG. Placówka akceptuje płatności kartami flotowymi Watis.

W przystacyjnym pawilonie handlowym działa sklep typu convenience. W niedalekiej przyszłości oferta pozapaliwowa poszerzy się o koncept kawiarniano-gastronomiczny oraz strefę konsumpcji i wypoczynku. Sieć Watis tworzony swoje kąciki kawowe w porozumieniu z firmą Astra, właścicielem marki Astra Coffe and More, której produkty są dostępne w ofercie stacji Watis.

W ramach usług autospa kierowcy mogą skorzystać z myjni tunelowej przeznaczonej dla aut osobowych oraz busów. Bezpośrednio przy stacyjnym parkingu znajduje się paczkomat InPost. W sąsiedztwie stacji prowadzi działalność dyskont Biedronka oraz apteka z drogerią.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– KWIECIEŃ-MAJ 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 18.06.2021
Aktualizacja: 18.06.2021