Nowe kamery wspomagające ochronę na stacjach

Udostępnij artykuł

Jak zapewnia producent, ryzyko oślepienia tych kamer jest znacznie niższe niż w porównywalnych produktach oferowanych na rynku. Kamery te umożliwiają również odczyt tablic rejestracyjnych niezależnie od warunków oświeltleniowych.

Wyraźny obraz jest możliwy dzięki progresywnemu skanowaniu. Kamery dają obraz wideo z niewielkim opóźnieniem i małą wymaganą pojemnością pamięci masowej. Sprzęt jest dostępny w opcji z funkcją inteligentnej analizy obrazu (Intelligent Video Analysis) firmy Bosch z wbudowanym akceleratorem sprzętowym.

Kamery z tej serii są zgodne ze standardem ONVIF, co daje użytkownikom swobodę wyboru oprogramowania do zarządzania wideo – firmy Bosch lub innego producenta. Zaawansowane funkcje, takie jak Smart BLC, szeroki zakres dynamiki i doskonałe działanie w nocy, sprawiają, że są one często wykorzystywane do nadzoru wizyjnego w warunkach słabego oświetlenia.

Kamery charakteryzują się również odporną konstrukcją mechaniczną, dzięki czemu mogą pracować w szerszym zakresie temperatur niż wcześniejsze modele. Kamery kopułowe są także dostarczane w odpornych na ataki wandali obudowach IP 66 z różnymi opcjami montażowymi stosowanymi zależnie od wymagań miejscowych, takimi jak wpuszczenie w strop lub montaż powierzchniowy.

Firma Bosch posiada obecnie jedną z najbogatszych ofert kamer IP z kompresją H.264 w standardowych obudowach skrzynkowych i odpornych wersjach kopułowych przeznaczonych do zastosowań zewnętrznych.

Opublikowano: 21.09.2010
Aktualizacja: 21.09.2010