Nowe sklepy Spar Express na stacjach benzynowych

Udostępnij artykuł

Sieć Spar uruchomiła 6 nowych sklepów na stacjach benzynowych. Placówki znajdują się w Ostródzie (woj. warmińsko-mazurskie), Malborku, Starogardzie Gdańskim, Jabłowie, Żukowie (woj. pomorskie) oraz w miejscowości Michale (woj. kujawsko-pomorskie). Sklepy mają od 23 do 65 m2 sali sprzedaży, są otwarte całą dobę, każdy posiada też strefę Bean Tree Cafe – oferującą gorące napoje i ciepłe dania.

spar express malbork

Jak informuje firma w komunikacie, sieć Spar dynamicznie rozwija się w całej Polsce i szuka kolejnych lokalizacji.


Sieć SPAR systematycznie powiększa się w całej Polsce. Jesteśmy w dużych miastach – ale także w małych miejscowościach i na wsi. Nasi partnerzy handlowi to dynamiczni, polscy przedsiębiorcy – którzy prowadzą biznesy w swoich miejscowościach, gdzie mieszkają i są szanowani. To jest największa wartość dla nas – zyski naszych partnerów. My jako sieć pracujemy nad rentownością – nie skupiamy się na zarabianiu czy transferowaniu zysków – wręcz przeciwnie, inwestujemy w Polsce, bo widzimy, jak perspektywiczny jest to rynek i jak niezwykle przedsiębiorczy są nasi partnerzy. Jesteśmy wobec nich lojalni i chcemy pracować z nimi przez wiele lat. Tak postrzegamy dobrze zbudowaną i zarządzaną sieć detaliczną. Widzimy, że formaty Spar Mini i Spar Express są bardzo popularne w mniejszych miejscowościach – głównie ze względu na bliskość i bardzo atrakcyjną ofertę asortymentową. A dzięki sieci Spar klienci i partnerzy mogą też korzystać z atrakcyjnych promocji cenowych i akcji lojalnościowych. Zamierzamy kontynuować działania rozpoczęte i realizowane od roku: rozwój sieci i dołączanie nowych placówek, ogólnopolskie akcje promocyjne i lojalnościowe, które budują rozpoznawalność marki Spar oraz wspierają sprzedaż naszych partnerów detalicznych, a także wprowadzanie nowych konceptów. Będziemy rozwijać nasze formaty, jakie jak Tops! Liquor, Bean Tree Cafe, Spar Mini i Spar Express – podkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu sieci SPAR w Polsce.

Ważnym aspektem konceptu biznesowego sieci Spar są produkty marki własnej. W jej ofercie jest już ponad 600 indeksów, a w planach jest zwiększenie asortymentu do 1000 pozycji.
W ubiegłym roku Spar wprowadził nową markę dań gotowych i napojów Fresh to go at Spar. Ponadto, w trosce o szczególne potrzeby klientów, oferta marki własnej została rozszerzona o linię produktów bezglutenowych, w ramach której dostępne są ciastka, biszkopty, makarony i mąki.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa marzec kwiecien okladka tekst

źródło: Spar

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 13.06.2023
Aktualizacja: 13.06.2023