Nowe stacje sieci Moya

Udostępnij artykuł

W sieci MOYA zostały otwarte dwie nowe stacje paliw. Są to punkty w Kwilczu (woj. wielkopolskie) oraz w Skopaniu (woj. podkarpackie). Obie stacje sieci MOYA mają charakter lokalno-tranzytowy. Spełniają swoją funkcję nie tylko jako miejsca tankowania pojazdów lecz stanowią także całodobowe punkty zaopatrzenia w produkty spożywcze i przemysłowe oraz miejsca spotkań przy kawie i przekąsce dla okolicznych mieszkańców.

MOYA Skopanie
MOYA Skopanie

Stacje sieci Moya – lokalizacje i oferta

Stacja MOYA w wielkopolskiej miejscowości Kwilcz mieści się tuż przy drodze krajowej nr 24 (trasa Pniewy – węzeł drogi ekspresowej S3). Obiekt jest doskonale wyposażony. Klienci mogą zatankować tutaj każdy rodzaj paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, ON MOYA Power oraz LPG. Płyn AdBlue, dla posiadaczy nowoczesnych diesli, dostępny jest z dystrybutora. Oprócz tego, zmotoryzowani mogą zadbać o swoje auta za pomocą myjni bezdotykowej lub automatycznej, która dostosowana jest także do samochodów ciężarowych i autobusów. Co więcej, na stacji dostępne są także kompresor i odkurzacz.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

stacja-benzynowa listopad grudzien 2021

Caffe MOYA oferuje rozbudowane menu z produktami przygotowywanymi na miejscu jak m.in. kanapki, zapiekanki, a także burgery, pizze oraz stripsy z frytkami. Nie mogło zabraknąć hot-dogów i kawy w wielu wariantach, a także słodkich przekąsek.

Stacja ta jest miejscem dostosowanym do obsługi kierowców pojazdów ciężarowych. Oprócz wspomnianych wyżej myjni, „truckerzy” mogą skorzystać także z prysznica, szybkich wlewów diesla, jak również odpocząć na bezpiecznym i monitorowanym parkingu.

Obiekt w Skopaniu w województwie podkarpackim mieści się przy lokalnej drodze relacji Baranów Sandomierski – Majdan Królewski. Jest to stacja własna, należąca do Anwim S.A., operatora sieci MOYA. Także tutaj kierowcy mogą skorzystać z dostępnych paliw takich jak, benzyna 95, 98, olej napędowy i uszlachetniony ON MOYA Power oraz LPG. Co więcej na terenie stacji do dyspozycji są także kompresor i odkurzacz.

W sklepie klienci mogą zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze produkty zarówno spożywcze, jak i przemysłowe. Obecny na stacji koncept gastronomiczny Caffe MOYA to miejsce spotkań przy kawie i ciastku. Oprócz tego można tutaj zjeść tradycyjnego hot-doga lub zapiekankę. Stacja wyposażona jest ponadto w Paczkomat, w którym można nadawać i odbierać przesyłki.

Sieć Moya

MOYA to założona w 2009 roku, należąca do spółki Anwim S.A., ogólnopolska sieć stacji paliw. Obecnie działa w niej prawie 350 placówek, w tym ok. 80 stacji własnych. Stacje sieci obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, przy drogach lokalnych, a także w miastach. Oferują pełną gamę usług od sprzedaży paliwa, przez własny koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA, sklep, aż po myjnie, a także ofertę kierowaną do klientów biznesowych. Wszystkie stacje działające w ramach sieci spełniają jednolite standardy obsługi i jakości. Gwarancją jakości paliwa na stacjach w barwach MOYA jest niezależny program badania paliw – TankQ. Sieć stacji paliw MOYA jest także liderem na polskim rynku pod względem dynamiki rozwoju. 

Stacje paliw w barwach MOYA wyróżniają nowoczesność, a także atrakcyjność oferty. Jakość paliw sprzedawanych na stacjach potwierdzana jest przez niezależne laboratorium J. S. Hamilton Poland S.A. znakiem TankQ.

Źródło: Moya

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.