Nowe żarówki samochodowe o dłuższej trwałości

Udostępnij artykuł

Seria Night Breaker Plus to cała gama żarówek do oświetlenia przedniego (światła drogowe, mijania, przeciwmgielne), które charakteryzują się przedłużonym okresem eksploatacji w porównaniu do poprzedniej generacji. Wytwarzają one do 90 proc. więcej światła, a ich zasięg jest nawet o 35 m dłuższy niż standardowych produktów.

Jak zapewnia producent, dzięki zoptymalizowanym procesom oraz innowacyjnej mieszance materiałów (zmiana przewodników oraz zwiększona ilość gazów obojętnych) trwałość tych żarówek jest o połowę dłuższa w porównaniu do poprzedniej generacji tych żarówek. Pozłacane styki pozwalają na lepsze przewodzenie prądu.

Żarówki dają także bielsze światło o większej intensywności, przyjemniejsze od zwykłego. Podczas długich podróży. Są one dostępne w wersjach H1, H3, H4, H7, H11.

Firma Osram jest jednym z dwóch największych producentów oświetleniowych na świecie. Posiada 46 fabryk w 17 krajach. Zatrudnia ponad 39 tys. pracowników. Wydatki firmy na badania i rozwój stanowią około 6,6 proc. wartości sprzedaży. Obecnie około 66 proc. sprzedaży stanowią produkty energooszczędne. Najwyższą sprzedaż Osram realizuje poprzez oświetlenie ogólne. Firma jest światowym liderem wśród dostawców żarówek samochodowych i diod LED do różnych pojazdów.

Opublikowano: 24.09.2010
Aktualizacja: 24.09.2010