Nowy partner Circle K

Udostępnij artykuł
Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się w Jeżewie, w województwie mazowieckim, na trasie między Pułtuskiem a Nasielskiem. Stacja obsługuje zarówno ruch tranzytowy, jak i lokalny. W sklepie, będącym częścią stacji, klienci będą mieli okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się aromatycznej kawy. Natomiast Ci, którzy podróżują w pośpiechu mogą zapłacić za zatankowane paliwo poprzez aplikacje mobilną Circle K.

Sieć Circle K to blisko 380 stacji paliw w całej Polsce. Najnowsza całodobowa stacja w Jeżewie daje możliwość zatankowania różnych rodzajów paliw: miles®95, milesPlus®98, miles® Diesel, milesPlus® Diesel, LPG oraz AdBlue. Stacja została wyposażona w część gastronomiczną, w której dostępna jest oferta przekąsek, w tym także hot dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców, frytki, zapiekanki i kanapki oraz świeżo wypiekane pieczywo. Z kolei w kąciku kawowym klienci stacji będą mogli samodzielnie skomponować swoją ulubioną kawę, wzbogacając ją szeroką gamą dodatków, takich jak bita śmietana czy syrop smakowy. Dla miłośników słodyczy czekać będą również desery i bogaty wybór słodkich przekąsek. Rodzice podróżujący z dzieckiem mogą skorzystać także z przewijaka. Na stacji dostępne są także udogodnienia dla tirów: parking, dedykowany dystrybutor oraz AdBlue. Dodatkowo stacja posiada myjnię, odkurzacz i kompresor.

Mając na uwadze trwającą pandemię, konieczność dystansowania społecznego, a także styl podróżowania części klientów stacji, którym szczególnie zależy na szybkim tankowaniu, na wszystkich stacjach Circle K, w tym na tej w Jeżewie, wprowadzono możliwość płatności za paliwo z poziomu aplikacji. Zakładając konto w aplikacji prócz płatności mobilnych, konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego Circle K Extra. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store.

Stacja Circle K w Jeżewie funkcjonuje w modelu franczyzowym. Obecnie stacje franczyzowe stanowią ponad 25 proc. wszystkich punktów należących do sieci w Polsce.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– KWIECIEŃ-MAJ 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 01.06.2021
Aktualizacja: 01.06.2021