Nowy serowy hot dog oraz promocje na tłusty czwartek i Walentynki na stacjach Circle K

Udostępnij artykuł
Od 27 stycznia klienci mogą korzystać z nowości i atrakcyjnych promocji na stacjach Circle K. Aż do 17 marca będzie można spróbować nowego hot doga w serowej odsłonie oraz skorzystać z wyjątkowych promocji na ofertę gastronomiczną m.in. na Walentynki oraz Tłusty Czwartek.

Dla wszystkich miłośników sera, Circle K przygotowało w swoim menu coś specjalnego – podwójnie serowy hot dog, który jest pysznym połączeniem samych nowości: parówki z dodatkiem sera wędzonego Ramzes, sosu serowego z chilli oraz bułki grahamki. Posiadacze karty Circle K Extra mogą nabyć go w cenie 6,99 zł. Pojawienie się nowego hot doga wspiera kampania realizowana w radio oraz w kanałach digital. To jednak nie koniec zmian – w ofercie gastronomicznej sieci Circle K przygotowano również atrakcyjne promocje.

W Tłusty Czwartek na klientów Circle K tradycyjnie będą czekały pyszne pączki w specjalnej ofercie – 11 lutego przy zakupie 4 sztuk, jeden pączek będzie można otrzymać gratis i obdarować nim wyjątkową osobę. Zaledwie 3 dni później w Walentynki, każda zamówiona kawa zostanie osłodzona donutem, który klienci otrzymają w prezencie. Słodko będzie też w duecie – kupując kawę w połączeniu z croissantem czekoladowym lub duetem truskawkowym będzie można stworzyć idealną parę, w której cena słodkiej przekąski wyniesie zaledwie 1,99 zł.

Kawa na stacjach Circle K w najbliższych tygodniach będzie miała wyjątkową moc – część zysku z jej sprzedaży zostanie przekazana Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę na wsparcie psychologiczne dla dzieci i młodzieży w trudnym czasie, jakim jest pandemia. Kupując kawę każdy będzie mógł w ten sposób okazać swoje wparcie najmłodszym. Akcję wspiera kampania prowadzona w radio i w kanałach digital.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– GRUDZIEŃ 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 11.02.2021
Aktualizacja: 11.02.2021