Olimp Labs z Certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play”

Udostępnij artykuł
Etyka w biznesie jest wyjątkową wartością. W XXIII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” Certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play został przyznany Olimp Labs, farmaceutycznej firmie z Podkarpacia.

Certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play otrzymują firmy, które m.in.:

•            stworzyły swoim pracownikom warunki sprzyjające efektywnej pracy i rozwojowi zawodowemu,
•            są wrażliwe na potrzeby środowiska lokalnego,
•            aktywnie uczestniczą w przedsięwzięciach charytatywnych,
•            potrafią usatysfakcjonować jakością oferowanych produktów i usług najbardziej wymagających odbiorców.

To kolejne docenienie praktyk firmy Olimp Labs przez kapitułę konkursu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. W programie tym firma Olimp Labs jest nieprzerwanie od dwunastu lat. W zeszłym roku przedsiębiorstwo otrzymało potrójne wyróżnienie:

1.           Certyfikat za szczególną działalność innowacyjną (uznanie zdobył jedyny w Polsce i jeden z dziewięciu na świecie Sztuczny Układ Pokarmowy).
2.           Certyfikat Jakości Biznesu.
3.           Tytuł Ambasadora Fair Play w biznesie dla Prezesa Stanisława Jedlińskiego.

– Najwyższa jakość produktów oraz stały rozwój są naszymi priorytetami. Tym mocniej cieszy fakt, że nasze standardy pracy są zauważane i doceniane. Z jeszcze większą energią będziemy kontynuować prace nad naszą najnowszą inwestycją, Future Food 4.0, w której powstawać będzie żywność przyszłości – mówi Stanisław Jedliński, prezes Olimp Labs oraz nagrodzony w zeszłym roku Ambasador Fair Play w biznesie.

Program Promocji Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play” organizowany jest od 1998 r. przez Fundację „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym” i afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Główną ideą Programu jest promowanie etyki w biznesie poprzez docenianie tych firm, które na co dzień postępują uczciwie i zachęcanie wszystkich przedsiębiorców do brania z nich przykładu.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– PAŹDZIERNIK-LISTOPAD 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 27.11.2020
Aktualizacja: 27.11.2020