Opole Lubelskie wzbogaciło się o nową stację Moya

Udostępnij artykuł

Sieć stacji paliw Moya nieustannie się powiększa. Kolejne punkty w niebiesko-czerwonych barwach pojawiają się przy drogach krajowych i lokalnych, w dużych miastach i mniejszych miejscowościach. Najnowszą stacją Moya jest obiekt w Opolu Lubelskim, przy ul. Fabrycznej 38. To już 387. punkt sieci.

Moya Opole Lubelskie

Moya Opole Lubelskie

Stacja paliw w Opolu Lubelskim jest korzystnie ulokowana – znajduje się przy drodze wylotowej w kierunku południowo-wschodniej. Wjazd możliwy jest z obu kierunków. Punkt jest bardzo dobrze wyposażony. Oferuje każdy rodzaj paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, uszlachetniony diesel ON Moya Power oraz LPG. Wszystkie paliwa są najwyższej jakości – podlegają ścisłej kontroli niezależnego laboratorium badawczego JS Hamilton Poland. Zmotoryzowani ponadto mogą skorzystać z kompresora, odkurzacza oraz myjni bezdotykowej.

Stację Moya w Opolu Lubelskim wyposażono dodatkowo w wielobranżowy sklep typu convenience oraz koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe Moya. Sklep oferuje szeroki asortyment produktów spożywczych – przekąsek na zimno, słodyczy, napojów, a także artykułów motoryzacyjnych. W Caffe Moya z kolei klienci mogą napić się aromatycznej kawy w wielu wariantach, skosztować sycących hot dogów, zapiekanek, a także wielu artykułów na słodko. Na stacji działa ponadto kolektura Lotto.

Stacja czynna jest całą dobę przez siedem dni w tygodniu, także w niedziele niehandlowe. Obiekt w Opolu Lubelskim jest kolejną już stacją własną, należącą do Anwim.

Źródło: Moya / Anwim

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store maj-czerwiec 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 31.08.2022
Aktualizacja: 31.08.2022