Ostatnia szansa na zgłoszenia do konkursu Stacja Benzynowa Roku!

Udostępnij artykuł

Serdecznie zapraszamy do udziału w dziesiątej edycji bezpłatnego konkursu dla najlepszych obiektów w Polsce – Stacja Benzynowa Roku 2022. Na zgłoszenia stacji, sklepów, konceptów kawowo-gastronomicznych i innowacji czekamy tylko do 15 kwietnia br.! Konkurs SBR2022 towarzyszy najważniejszemu w naszym kraju, dorocznemu spotkaniu branży – XXI Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND® 2022. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się 23 maja br. w Crowne Plaza Warsaw – The Hub. Organizatorem jest redakcja czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store oraz portalu Petrolnet.pl.

Stacja Benzynowa Roku

XXI Forum PetroTrend® 2022

W programie Forum tradycyjnie: indywidualne spotkania kupców z dostawcami, merytoryczne i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące wsparcia dla biznesu od najwybitniejszych praktyków i ekspertów oraz całodzienne dyskusje i prelekcje. Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominowane będą obecną sytuacją. Nie zabraknie pogłębionych analiz, wniosków, prognoz oraz wzajemnego wsparcia i praktycznych porad. Jak co roku, jako organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia odbywającego się w wersji stacjonarnej, ale ze ścisłym dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Właścicielom i dyrektorom obiektów, które przystąpią do konkursu (całkowicie za darmo!) przysługują bezpłatne zaproszenia do udziału w całym wydarzeniu XXI FORUM PETROTREND® 2022 wraz z uroczystą kolacją i Galą, podczas której przyznane zostaną nagrody.

Stacja Benzynowa Roku 2022

Przypominamy, że termin zgłaszania stacji paliw (także alternatywnych!), sklepów convenience, konceptów kawowych oraz konceptów gastronomicznych w kilku atrakcyjnych kategoriach upływa już w piątek 15 kwietnia 2022 roku!

Aby zgłosić obiekt do konkursu, wystarczy pobrać zgłoszenie z linka poniżej, a następnie wysłać w wiadomości e-mail lub za pośrednictwem np. wetransfer wypełniony formularz wraz z pakietem zdjęć.

REGULAMIN, FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
STACJA BENZYNOWA ROKU 2022
>> prosimy kliknąć po szczegóły <<

Uczestnictwo w wydarzeniu zagwarantuje Państwu:

  • Zdobycie wiedzy o sprawdzonych sposobach na rozwój biznesu.
  • Możliwość dyskusji z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami.
  • Kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów.
  • Indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich najbardziej aktualną ofertą w sekcji wystawienniczej.
  • Lunch w restauracji hotelowej
  • Udział w uroczystej kolacji z Galą konkursową STACJA BENZYNOWA ROKU 2022 i SUPPLIER OF THE YEAR 2022.
  • Obecność na najważniejszym w roku spotkaniu branży stacji paliw, sklepów convenience oraz konceptów kawowych i gastronomicznych.
  • Zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień, niespodzianki.

Udział w konkursie STACJA BENZYNOWA ROKU to wyjątkowa okazja promocji obiektów w Polsce, uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli, a także personelu. To również kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży w naszym kraju. Spośród zgłoszeń Jury złożone z prelegentów i panelistów XXI Forum PETROTREND® 2022 wybierze finalistów, a następnie zwycięzców poszczególnych kategorii.

Już wkrótce na zaktualizowanej stronie internetowej www.petrotrend.pl odnajdą Państwo wszelkie szczegóły oraz program tegorocznego wydarzenia.

VIDEORELACJA Z EDYCJI
XIX FORUM PETROTREND 2019

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience StoreŚwiat HoteliNowości GastronomiczneSweets & Coffee. Portali: www.petrolnet.plwww.horecanet.pl. To także organizator Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrendForum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, a także Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Ediwn Kaniuk
redaktor magazynu
Stacja Benzynowa & Convenience Store
oraz portalu Petrolnet.pl
e.kaniuk@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 12.04.2022
Aktualizacja: 12.04.2022