“Patrole czystości” skontrolują polskie toalety

Udostępnij artykuł

W ciągu sześciu tygodni (od 1 września do 8 października), Patrole odwiedzą toalety w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Chorzowie oraz Krakowie. Pod lupę pójdą obiekty na dworcach kolejowych i autobusowych, lotniskach, restauracjach i barach, obiektach sportowych i stacjach paliw. Za pomocą specjalnej ankiety Patrole oceniać będą standard higieny i wyposażenia toalet.

Podczas poprzedniej edycji Patroli Czystości przeszkolone zespoły audytorów odwiedziły w sumie 200 toalet publicznych w sześciu miastach, w których odbędą się mecze na EURO 2012. Najlepiej oceniono toalety w Pizzy Hut Gruba Kaśka w Warszawie oraz w restauracji Milk and Co w Krakowie. W czołówce znalazła się również toaleta na stacji PKN Orlen przy ul. Włóczków w Krakowie. Obiekt płockiego koncernu dostał w ocenie "Patrolu Czystości" 90 na 100 punktów.

Patrol Czystości to akcja prowadzona w ramach kampanii Toaleta2012.pl, organizowanej przez firmę CWS-boco Polska. Kampania ma na celu podniesienie standardu polskich toalet przed mistrzostwami Euro 2012. CWS-boco Polska to firma, która specjalizuje się w usłudze wynajmu i serwisu kompleksowych rozwiązań z zakresu higieny i czystości w miejscu pracy, w obiektach komercyjnych i publicznych.

Opublikowano: 30.09.2010
Aktualizacja: 30.09.2010