Podkarpacie z nową stacją Moya

Udostępnij artykuł

Sieć Moya powiększyła się o kolejną stację. Nowy punkt w niebiesko-czerwonych barwach znajduje się w miejscowości Białobrzegi w województwie podkarpackim i oferuje paliwo, koncept gastronomiczny Caffe Moya z szerokim wyborem napojów i przekąsek oraz sklep wielobranżowy.

MOYA Białobrzegi

Dynamiczny rozwój popularnej sieci stacji paliw jest jednym z filarów strategii firmy Anwim, właściciela marki Moya. Nowe punkty w niebiesko-czerwonych barwach to zarówno stacje własne, jak i franczyzowe.

Nowo otwarta stacja paliw Moya położona jest przy drodze powiatowej w podkarpackiej miejscowości Białobrzegi, z wjazdem z obu kierunków ruchu. Jest to stacja franczyzowa, oferująca paliwo z certyfikatem jakości TankQ, w tym benzynę 95, olej napędowy standardowy oraz LPG. Na stacji dostępny jest również płyn AdBlue z dystrybutora.

Punkt dysponuje dobrze wyposażonym sklepem wielobranżowym, w którym zaopatrzyć się można w produkty spożywcze i przemysłowe, w tym specjalistyczny asortyment motoryzacyjny. Z kolei klimatyczna Caffe Moya umożliwia chwilę relaksu przy kawie i smacznych przekąskach. Oferta gastronomiczna stacji skonstruowana jest tak, aby mogła zadowolić każdego klienta. Stacja czynna jest od poniedziałku do soboty w godz. 6:00-21:00.

Z okazji otwarcia, na klientów stacji Moya w Białobrzegach czeka wiele atrakcyjnych promocji, w tym rabaty na paliwo i ofertę gastronomiczną.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Petrolnet
Opublikowano: 17.11.2023
Aktualizacja: 17.11.2023