Podsumowanie PetroTrend oraz trendy FMCG w najnowszej Stacja Benzynowa & Convenience Store

Udostępnij artykuł

Bohaterami tego numeru będą przedstawiciele Dyskontu Paliwowego Citronex Kąty Wrocławskie, zwycięzca konkursu Stacja Benzynowa Roku 2022. W wydaniu pojawi się także tematyka trendów sprzedażowych w sklepach convenience w kategoriach takich jak lody impulsowe oraz piwa smakowe.

Stacja Benzynowa okladki

Najnowsze wydanie magazynu Stacja Benzynowa & Convenience Store zawierać będzie również wywiad m.in. z przedstawicielem sieci stacji bp w zakresie wdrożenia pilotażowego programu samoobsługowych kas czy przedstawicielką pracowni projektowej Cechownia, która zaprojektowała wnętrza Dyskontu Paliwowego Citronex w Kątach Wrocławskich. Nie zabraknie kolejnego artykułu Leszka Jurczaka, z National Association of Convenience Stores (NACS), który w ramach cyklu Convenience na świecie tym razem przyjrzy się kreowaniu konceptów gastronomicznych na rynku irlandzkim.

Co kryje wydanie?

Czasopismo ukaże się w wersji TRADYCYJNEJ – DRUKOWANEJ, a także ELEKTRONICZNEJ, która posiada wymiar INTERAKTYWNY. Oznacza to, że publikacja dotrze nie tylko do poszukiwanej grupy docelowej w najszerszym z możliwych zasięgów w Polsce. Umożliwi również bezpośredni kontakt z Państwa ofertą za pośrednictwem odnośników, linków. Także dodatkowych filmików osadzonych w wersji online, które wzmocnią komunikację. Jak w każdym numerze na naszych Czytelników czekać będą praktyczne wskazówki i porady dotyczące zaopatrzenia, wyposażenia, a także zarządzania biznesem gastronomicznym.

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym zależy na dotarciu ze swoją ofertą produktów lub usług do decyzyjnych profesjonalistów sektora stacji paliw, sklepów convenience a także konceptów gastronomicznych oraz kącików kawowych.

UWAGA DOSTAWCY!
Zachęcamy do reklamy kontekstowej w ramach powyższych działów, a tym samym także do efektywnej inwestycji przekładającej się na wymierne korzyści sprzedażowe i marketingowe.

Uwaga! Ostatnie zlecenia na reklamę przyjmujemy tylko do 27 czerwca 2022.

Czasopismo wydawane jest przez BROG B2B – media efektywnej komunikacji. Wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store. Również wydawca portali: www.horecanet.pl oraz www.petrolnet.pl. Organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt – BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Edwin Kaniuk
redaktor
Stacja Benzynowa & Convenience Store
Petrolnet.pl
664 463 085
e.kaniuk@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.