Ponad 3000 stacji paliw Repsol w Hiszpanii w sieci akceptacji E100

Udostępnij artykuł

W marcu tego roku Grupa E100, międzynarodowy dostawca kart paliwowych i usług związanych z transportem, oraz Repsol, firma z branży energetycznej, odnowiły umowę o strategicznym partnerstwie i rozszerzyły warunki dla klientów E100 do dokonywania transakcji w całej sieci stacji paliw Repsol.

e100 logo petrolnet

Obie firmy współpracują ze sobą od kilku lat, a nowa umowa znacznie zwiększa zakres akceptacji karty E100 w sieci stacji paliw Repsol, ku zadowoleniu obu partnerów. Kierowcy podróżujący po Europie mogą dokonywać transakcji używając karty E100 nie tylko w części kontynentalnej Hiszpanii, ale także na Balearach i Wyspach Kanaryjskich.

Współpracujemy z Repsol od 2019 roku. Zwiększa to możliwości biznesowe obu firm. Konsekwencją jest rozszerzona współpraca, która otwiera znacznie więcej możliwości dla naszych klientów w Hiszpanii. Od 14 marca mają oni do dyspozycji ponad 3000 stacji paliw Repsol. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo nasz partner z Hiszpanii jest jednym z najważniejszych graczy na europejskim rynku energetycznym. To także efekt realizacji strategii E100, polegającej na systematycznym i stałym poszerzaniu sieci akceptacji naszej karty. Obecnie to ponad 17 000 punktów w całej Europie, w których nasi klienci mogą rozliczać transakcje używając karty E100 – komentuje Jadrana Krizmanic, kierownik ds. rozwoju stacji paliw E100 w Europie Południowej.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby się zapoznać się z BEZPŁATNYM pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

Partnerstwo z E100, jednym z wiodących europejskich dostawców rozwiązań dla transportu ciężkiego, wzmacnia nasze zaangażowanie w ten kluczowy sektor hiszpańskiej gospodarki. Klienci E100 mają teraz dostęp do najważniejszej sieci stacji w Hiszpanii z wyjątkową ofertą produktów multienergetycznych – dodaje Patricia Calero Carpio, szefowa Działu Rozwoju Międzynarodowego Repsol.

Klienci korzystający z kart paliwowych E100 odwiedzający stacje paliw Repsol w Hiszpanii mogą tankować tradycyjne paliwa (benzynę lub olej napędowy), HVO (biopaliwo 2. generacji) oraz AdBlue.

źródło: E100

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 25.04.2024
Aktualizacja: 25.04.2024