Promocja na stacjach Amic Energy

Udostępnij artykuł

Wiele osób, będących w drodze często korzysta z ciepłych przekąsek, które są dostępne na stacjach benzynowych. Wśród nich najpopularniejszą i najszybszą jest hot dog, dlatego właśnie Amic Energy proponuje swoim klientom drugiego hot doga 50% taniej.

hot dog amic energy petrolnet

Hot dog to przekąska chętnie wybierana przez klientów, która na stacjach Amic Energy dostępna jest w dwóch rozmiarach: dużym – big dog i standardowym – hot dog. Od 3 października posiadacze zarejestrowanej karty Amic Club będą mogli skorzystać z promocji, w której za drugiego hot doga zapłacą tylko 3,99 zł. Hot dogi dostępne są w dwóch wariantach – z klasyczną parówką lub kabanosem. Oczywiście każdy klient może dodać także ulubiony sos spośród ośmiu dostępnych smaków.

RAPORT 2023 – STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacje Paliw Sprzedaz Detaliczna RAPORT okladka RM

Gastronomia to bardzo ważna część oferty stacji paliw, dlatego Amic Energy rozwija produkty pod marką własną Food Point. Na wybranych stacjach poza hot dogami w menu znajdują się również: zapiekanki z salami pepperoni oraz kurczakiem i kurkami, bagietka z pastą jajeczną i szczypiorkiem – jako alternatywa dla wegetarian, kanapka z szynką i serem, bagietka z jajkiem, bagietka z salami oraz ciesząca się powodzeniem przez cały rok – kanapka wiosenna z rzodkiewką i szczypiorkiem. Najnowszym produktem jest podpłomyk, czyli pszenny placek prosto z pieca wypełniony dodatkami, dostępny w dwóch wersjach smakowych: ser i pieczarki oraz ser, szynka i pieczarki.

Na większości stacji Amic Energy znajdują się też znane i lubiane restauracje SUBWAY oferujące sandwicze, kanapki i sałatki przygotowywane na miejscu z lokalnych składników. W zeszłym roku sieć otworzyła także na wybranych stacjach nowojorską pizzerię SBARRO, serwującą ręcznie robioną pizzę w całości i na kawałki, ze świeżo przygotowanego i wyrabianego ciasta, 100% sera mozzarella z pełnego mleka i pomidorów w stylu San Marzano.

źródło: Amic Energy

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 02.10.2023
Aktualizacja: 02.10.2023