Pronar ma obecnie 17 stacji

Udostępnij artykuł

Na pierwszym miejscu wśród sieci stacji niezależnych uplasowała się sieć Delfin z ilością 104 stacji , na miejscu drugim widoczny jest Huzar (74 stacje), na miejscu trzecim widzimy sieć WW Energy (46 stacji), na czwartym uplasowała się Moja Stacja z 40 stacjami, zaś na piątym stacje Poczty Polskiej z 33 stacjami, wspomniany Grosar, Witospol oraz Bis- Bel z ilością 18 stacji, Pronar z 17 stacjami oraz Konpal z ilością 16 stacji paliw. Ogółem, liczba stacji niezależnych w Polsce wyniosła w tym roku 3240, w tym liczba stacji paliw w sieciach operatorów niezależnych – 524, wynika z danych opublikowanych przez POPiHN. liczba stacji paliw w sieciach operatorów niezależnych – 524, wynika z danych opublikowanych przez POPiHN.

Firma Pronar zajmuje się przede wszystkim działalnością związaną z paliwami, olejemi ale nie także akcesoriami samochodowymi, barami, hotelami, sprzedażą hurtową i detaliczną. Hurtownia Paliw i Olejów Silnikowych jest odrębną działalnością Pronaru. Tu właśnie zarządza się całą działalnością związaną z zagadnieniem paliw oraz sprzedażą detaliczną na stacjach paliw i hurtową na Terminalu.

Pronar jest dostawcą paliw i olejów opałowych dla wielu odbiorców hurtowych jak też indywidualnych. Wśród naszych wieloletnich klientów są właściciele stacji paliw, firm transportowych, sklepów motoryzacyjnych a także domków jednorodzinnych. W obiektach spółki można nie tylko zatankować paliwo czy kupić niezbędne materiały eksploatacyjne do pojazdów ale także zatrzymać się w podróży, odpocząć przy posiłku a także zatrzymać się na dłużej w hotelu. W salach konferencyjnych wyposażonych w multimedia istnieje możliwość organizowania sympozjów, szkoleń lub uroczystości rodzinnych, a dobra "domowa kuchnia" tylko temu sprzyja.

Opublikowano: 14.09.2010
Aktualizacja: 14.09.2010