PROniedziałki – nowa akcja na stacjach Amic Energy

Udostępnij artykuł

W grudniu startuje nowa promocja przygotowana z myślą o potrzebach kierowców. W każdy poniedziałek tego miesiąca paliwa Premium Amic – 95 PRO i ON PRO będą dostępne w cenie paliw standardowych. Klienci indywidualni, którzy dotychczas wybierali paliwa Amic PRO zaoszczędzą na tankowaniu, a pozostali mają doskonałą okazję do wypróbowania oferty paliw premium oferowanych na stacjach Amic Energy.

Amic Energy Pro

Uszlachetnione paliwa Amic Pro

Paliwa Amic PRO zawierają dodatki uszlachetniające, które pozwalają chronić i utrzymać sprawne działanie wtryskiwaczy paliwa, zwiększając moc silnika oraz jego wydajność.

Zawarte w paliwach Amic PRO dodatki uszlachetniające zapobiegają korozji układu paliwowego oraz zwiększają ochronę przed zatkaniem filtra paliwa.

Zastosowanie paliw Amic PRO wpływa na oszczędność paliwa – czyste podzespoły silnika wymagają mniej paliwa, porównując do standardowego produktu, w którym nie zastosowano dodatku.

Specjalna formuła paliwa Amic PRO pozwala obniżyć w nowych silnikach ilość cząstek stałych, emitowanych do powietrza.

W grudniu jest dużo okazji do zatankowania paliwa Premium w niższej cenie na stacjach Amic Energy. W każdą środę nieprzerwanie trwa

promocja Tanie ŚrodoTankowanie, w której paliwa Amic PRO można zakupić z rabatem -20 gr/L.

Szeroka kampania

Promocja będzie wsparta szeroką kampanią radiową w lokalnych radiostacjach, komunikującą promocyjną ofertę paliw premium i standardowych na stacjach Amic Energy.

Klienci mają zatem aż dwa dni w tygodniu do wyboru tj. poniedziałki i środy na skorzystanie z atrakcyjnej oferty dla paliw Premium na stacjach Amic Energy.

Źródło: Amic Energy

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa Bogdan Kucharski wrzesien pazdziernik

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Petrolnet
Opublikowano: 06.12.2022
Aktualizacja: 06.12.2022