Przedświąteczne zniżki na paliwo na stacjach Circle K

Udostępnij artykuł

Z okazji zbliżających się Świąt Circle K zaoferuje swoim klientom wyjątkowe zniżki na paliwo. Już 15 grudnia w godzinach od 14:00 do 17:00 ceny wszystkich paliw miles® oraz milesPlus® zostaną obniżone o złotówkę. Pozwoli to kierowcom zaoszczędzić średnio 50 zł podczas jednego tankowania. Promocja odbywa się w ramach ogólnoeuropejskiej przedświątecznej akcji sieci Circle K.

Circle K promocja pln

Promocja Circle K

W przedświątecznym okresie Circle K uruchamia dla swoich klientów szczególną promocję. W czwartek 15 grudnia w godzinach od 14:00 do 17:00 ceny paliw milesPlus® oraz miles® ulegną obniżce i kierowcy zaoszczędzą złotówkę na każdym zatankowanym litrze. Zaktualizowane ceny z uwzględnieniem rabatu będą wyświetlane na pylonach cenowych stacji w trakcie promocji. Wyjątkowa oferta będzie obowiązywać na wybranych, 370 stacjach Circle K, położonych w dogodnych lokalizacjach w różnych regionach Polski. Przedświąteczne zniżki cen paliw w sieci Circle K Polska są częścią największej w historii firmy promocji paliwowej. Bierze w niej udział ponad 2 000 stacji w całej Europie.

– Przed nami wyjątkowy okres świąteczny, pełen radości i wspólnego czasu spędzonego z najbliższymi. W dobie wysokiej inflacji i rosnących kosztów, chcielibyśmy podarować naszym klientom dodatkowe oszczędności w postaci zniżki na paliwo. Obniżamy ich ceny o złotówkę, co oznacza, że tankując np. 50 litrów, kierowcy będą mogli zaoszczędzić 50 zł podczas jednej wizyty na stacji. To dodatkowe kilometry, które można poświęcić na świąteczne podróże. Mamy nadzieję, że jeszcze większe oszczędności podczas tankowania odciążą naszych klientów w tym trudnym czasie i pozwolą im zrealizować grudniowe plany wyjazdowe do najbliższych. To także ukłon i podziękowanie, że są z nami i wracają na stacje Circle K.
– mówi Michał Ciszek, prezes Circle K Polska.

Program Extra

Uczestnicy programu lojalnościowego Extra, którzy zakupią paliwo w dniu promocji, otrzymają 20 grudnia dodatkowy kupon zniżkowy o wartości 30 gr/l do wykorzystania przy kolejnej wizycie na tankowanie dowolnego typu paliwa. Rabat będzie obowiązywać do końca stycznia 2023 r. Kierowcy mogą zapisać się do programu Extra bezpośrednio na stacji. Mogą to zrobić także poprzez aplikację Circle K pobraną z Google Play lub App Store.

Użytkownicy kart Extra wciąż mogą korzystać ze stałych rabatów na paliwo, Hot Dogi, kawę oraz myjnię, tankując na stacjach Circle K. Już po zatankowaniu łącznie 50 litrów paliwa kupony zniżkowe z rabatem do 15 gr/l pojawią się na koncie uczestnika. Natomiast 50 proc. rabatu na ulubioną kawę czy Hot Doga otrzymają klienci, którzy zakupią łącznie 100 litrów paliwa. Po osiągnięciu progu 150 litrów dołączy do niego rabat w wysokości 50 proc. na dowolny program myjni.

Źródło: Circle K

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa Bogdan Kucharski wrzesien pazdziernik

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Petrolnet
Opublikowano: 15.12.2022
Aktualizacja: 15.12.2022