Przyłącz się do KOLOROWEJ rewolucji eXc!

Udostępnij artykuł

Akcesoria do urządzeń mobilnych eXc łączą w sobie użyteczność, jakość i niebanalny styl, dzięki czemu każdego miesiąca trafiają do dziesiątek tysięcy klientów, wywołując uśmiech na ich twarzach. Dajemy radość a przecież zadowolony klient to lojalny klient. Jeżeli chcesz aby klienci opuszczali Twój sklep pełni pozytywnych emocji, wybór naszej oferty jest strzałem w dziesiątkę!

eXc banner

Kim jesteśmy?

eXc mobile Polska Sp. z o.o., nieprzerwanie i z sukcesem od 2004 roku dostarcza na rynek akcesoria. Naszymi klientami są najwięksi detaliści i operatorzy stacji paliw w kraju. Zespół eXc mobile Polska składa się z pełnych pasji i wiedzy profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą, jak powinna wyglądać perfekcyjna współpraca. Równie ważne jest to, że na przestrzeni lat, nauczyliśmy się, jakie są wymagania konsumentów. Potrafimy je zaspokajać, dzięki czemu nasze produkty świetnie się sprzedają, generując zyski dla naszych Partnerów.

W czym tkwi sukces?

Po pierwsze, podążamy za naszą wizją – dajemy radość. Jako jedyna firma na świecie w tej branży, „pozwoliliśmy” aby to konsument zadecydował w jakim kolorze będzie jego kabel czy ładowarka do telefonu. W ofercie mamy ich aż 15 do wyboru! To sprawia, że produkty, po które wcześniej klienci sięgali z musu, wywołują impuls zakupowy. Równie ważnym czynnikiem jest spójność oferty. U nas wszystko jest połączone, w dostrzegalny dla klienta sposób, który z kolei jest nie do odtworzenia przez konkurencję. To nasz czynnik X. Całości dopełnia wysoka jakość i użyteczność akcesoriów.

EXC COLORS

Gotowe rozwiązania

Przez lata pracy z największymi detalistami, przerobiliśmy setki scenariuszy. Zebrana wiedza pozwala nam perfekcyjnie dopasować ofertę dla Partnera. Nie ma dla nas znaczenia, czy mamy zabudować ekspozycję stałą, czy wejść z własnymi ekspozytorami. Potrafimy dobrać asortyment tak, by wycisnąć z metra kwadratowego maksimum. Nasi ludzie w terenie, dbają aby akcesoria eXc zawsze świetnie wyglądały. Wszystko po to, by konsument chętnie po nie sięgał, generując zyski dla naszych Partnerów. Z nami poszerzenie asortymentu o akcesoria gsm jest banalnie proste. Sprawdź nas!

exc

eXc mobile LOGO xpx

Zapraszamy do współpracy

Kamil Wosik
General Sales Manager
Mobile: + 48 515 568 632
Email: kw@eXcmobile.eu

eXc mobile Polska Sp. z o.o.
ul. Sękocińska 24/1, Wolica
05-830 Nadarzyn
www.eXcmobile.eu

Autor: Petrolnet
Opublikowano: 22.02.2022
Aktualizacja: 09.04.2024