Rewolucja w ofercie kanapek Food Point na stacjach Amic

Udostępnij artykuł
Sieć Amic Energy nie przestaje się zmieniać.  Za oknem nowy sezon jesienno-zimowy, a  na stacje z ofertą kanapek Food Point zawitało nowe menu.

Dostępna na wybranych stacjach paliw Amic Energy oferta Food Point ma już swoje stałe grono wielbicieli. Kanapki przygotowywane codziennie, z wypiekanego na miejscu pieczywa, stanowią idealną przekąskę dla wszystkich podróżujących, zarówno tych udających się w dłuższą podróż, jak również tych, którzy zatrzymują się na stacji, w drodze do pracy, czy szkoły.

Nowa oferta Food Point została przygotowana w odpowiedzi na aktualne oczekiwania Klientów oraz bieżące trendy żywieniowe. Przygotowane propozycje zaspokoją zarówno wegan, poszukiwaczy pieczywa bezglutenowego, jak również wielbicieli solidnej porcji mięsa a także smakoszy aromatycznych włoskich i francuskich specjałów.

Menu Food Point wzbogacone zostało aż o osiem nowych propozycji! Kanapki z pełnoziarnistym pieczywem bezglutenowym, w dwóch odsłonach – z salami oraz suszonymi pomidorami. Delikatne croissanty, w wersji klasycznej z szynką i serem oraz z łososiem i serkiem śmietankowym. Pełna ziołowych aromatów Focaccia, serwowana na ciepło. Uzupełnieniem nowości jest również sałatka z kurczakiem, po raz pierwszy w menu Food Point!

Wiosną tego roku oferta Food Point została uzupełniona o burgery z soczystą i pełną smaku wołowiną. Pozytywna odpowiedź Klientów stacji Amic na te nowości, wpłynęła na decyzję o rozszerzeniu tej części menu. Już teraz w ofercie burgerów na stacjach Amic Energy, prócz kultowego burgera z wołowiną, bekonem i serem cheddar, dostępne są również dwie nowe odsłony: klasyczna – z kotletem schabowym oraz wege – pieczołowicie opracowana przy współpracy z marką Garden Gourmet, oferującą roślinne zamienniki mięsa.

W ofercie stacji paliw Amic Energy, nadal dostępne będą dotychczasowe klasyki, jak kanapka z szynką i serem, kanapka z jajkiem, kanapka z salami oraz, ciesząca się dużym powodzeniem przez cały rok – kanapka wiosenna z rzodkiewką i szczypiorkiem.

W tym sezonie Food Point na stacjach Amic Energy, oferuje w menu wysmakowane pozycje, precyzyjnie dopasowane do potrzeb Klientów, zarówno tych zabieganych, jak i tych, którzy mają chwilę na dłuższą przerwę i apetyt na coś ciepłego. Kolejne nowości już wkrótce!

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.