Ruszyła rekrutacja na stanowisko wiceprezesa Lotos Paliwa

Udostępnij artykuł
[TYLKO U NAS] Jak dowiedziała się redakcja portalu Petrolnet.pl – rada nadzorcza Lotos Paliwa w dniu 23 lipca br. ogłosiła wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na funkcję wiceprezesa zarządu spółki pierwszej kadencji.

Kandydatom postawiono liczne wymagania w tym m.in. co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych albo wynikające z prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie Grupy Lotos:

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa w dniu 10 sierpnia 2020 roku o godzinie 12:00 (decyduje data i godzina doręczenia zgłoszenia do siedziby Spółki). Zgłoszenia składa się w siedzibie Spółki, adres: Lotos Paliwa Sp. z o.o., ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk, Kancelaria Ogólna Spółki, Budynek CA2, parter, pokój nr 8, w zaklejonych kopertach z dopiskiem: „Rada Nadzorcza Lotos Paliwa Sp. z o.o. – Postępowanie kwalifikacyjne na funkcję Wiceprezesa Zarządu Lotos Paliwa Sp. z .o.o.”. Na kopercie NIE należy zamieszczać danych osobowych kandydata oraz innych oznaczeń mogących identyfikować zgłoszenie.

Otwarcie zgłoszeń nastąpi w dniu 11 sierpnia br. Kandydaci, którzy spełnią wymogi, określone w ogłoszeniu zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne. Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami przeprowadzane będą od dnia 12 sierpnia br. w Gdańsku.

Przypomnijmy, że rekrutację na stanowisko wiceprezesa Lotos Paliwa spółka wszczęła po odwołaniu z zarządu Adama Pawłowicza.

CZYTAJ WIĘCEJ: Adam Pawłowicz odwołany z zarządu Lotos Paliwa
STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 30.07.2020
Aktualizacja: 30.07.2020