Shell: Do wygrania roczny rabat na kawę

Udostępnij artykuł
Do 23 maja klienci będą mogli zbierać naklejki za zakupy na stacjach. Następnie wymieniać je na kubki termiczne, dostępne w trzech wzorach. Kubek można następnie wypełnić kawą deli by Shell, przez cały rok z rabatem w wysokości 1 zł.
Zdobądź kubek i kupuj kawę taniej

8 marca na stacjach Shell wystartowała promocja. W jej ramach klienci mogą zdobywać kubki termiczne i roczny rabat na kawę w wysokości 1 zł. Rabat dotyczy wszystkich kaw dostępnych w ofercie deli by Shell. Aby otrzymać kubek, wystarczy zebrać pięć naklejek za zakupy na stacjach Shell i dopłacić 11.99 zł. Jedna naklejka przysługuje za każdorazowy zakup minimum 25 litrów paliwa Shell V-Power lub produktu z oferty gastronomicznej deli by Shell. W ofercie znajdują się trzy wzory kubków dopasowane do preferencji klientów: srebrny, brązowy i kolorowy.

Z kubkiem termicznym Shell klient może nie tylko przez cały rok korzystać z rabatu na kawę. Dodatkowo kawa będzie nalewana bezpośrednio do kubka. Tym sposobem klient przyczynia się do ograniczenia zużycia naczyń jednorazowych.

Nalewanie kawy bezpośrednio do wielorazowych naczyń klientów to kolejny sposób, z jakiego postanowiliśmy skorzystać, aby ograniczyć ilość odpadów generowanych na stacjach. Prowadzimy już wiele innych działań w tym kierunku. Już teraz na stacjach Shell używane są jedynie opakowania z etykietami certyfikowanymi przez FSC. Od początku zeszłego roku 97% stacji własnych Shell używa energii elektrycznej wyłącznie ze źródeł odnawialnych, a na 22 stacjach testujemy panele fotowoltaiczne – mówi Mikołaj Pawlak, starszy partner biznesu kategorii sklepowych w Shell Polska.

Naklejki można zbierać i wymieniać na kubki termiczne do 23 maja 2021 roku. Rabat na kawę obowiązuje do 23 maja 2022 roku. Kubki dostępne są dla wszystkich klientów Shell, natomiast z rocznego rabatu na kawę mogą skorzystać wyłącznie uczestnicy programu Shell ClubSmart.

deli by Shell – przekąski w trakcie podróży

Jak wynika z badań[1], Polacy poza domem najczęściej piją kawę na stacjach paliw. Oferowana na stacjach kawa deli by Shell to mieszanka ziaren arabiki i robusty. W szerokiej ofercie miłośnicy kawy znajdą m.in. klasyczne latte, americano czy espresso. Oferta deli by Shell to także przekąski- hot-dogi, panini, kanapki przygotowywane na miejscu w różnych smakach jak bagietka z hummusem i grillowanymi warzywami, klasyczna wieloziarnista bagietka z szynką i serem czy bagietka na zakwasie z jajkiem od kur z wolnego wybiegu.


[1] Badania Cafe Monitor ARC Rynek i Opinia z lipca 2019 r. [https://arc.com.pl/Stacja-paliw-ulubiona-kawiarnia-Polakow-blog-pol-1562229632.html]

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 09.03.2021
Aktualizacja: 09.03.2021