Shell sfinalizował zakup sieci Elbah II – premiera u nas!

[HOT NEWS! PREMIERA U NAS!] W piątek wieczorem, 9 października br., Rafał Molenda, dyrektor działu stacji paliw i rozwoju sieci detalicznej Shell Polska, poinformował o sfinalizowaniu transakcji przejęcia czterech stacji działających pod marką S1.

– Nie zatrzymujemy się! Miło mi poinformować, że sfinalizowaliśmy transakcję przejęcia 4 stacji paliw na Śląsku. Aktualnie prowadzimy na nich prace remontowe. Chcemy, aby nowe stacje pod szyldem Shell otworzyły się już za kilka tygodni. Klienci znajdą tam, jak zawsze na Shell, najwyższej jakości paliwa, świeżo przygotowaną kawę, pyszne przekąski deli by Shell i wiele innych! Trzymajcie kciuki – napisał na portalu LinkedIn Rafał Molenda, dyrektor działu stacji paliw i rozwoju sieci detalicznej Shell Polska.

Przypomnijmy, że Shell Polska złożył do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wniosek o zgodę na zakup części mienia spółki Elbah II 29 maja br.

CZYTAJ WIĘCEJ: Shell Polska chce dokonać koncentracji – nasze ustalenia

Jak niedawno informowaliśmy, prezes UOKiK wydał bezwarunkową zgodę na koncentrację Shell Polska oraz Elbah II 13 sierpnia br.

CZYTAJ WIĘCEJ: Zgoda UOKiK na przejęcie stacji Elbah II przez Shell Polska

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.