Shell zaprasza na „Podróże z rabatami”

Udostępnij artykuł

21 czerwca br. Shell wystartował z akcją promocyjną, w ramach której klubowicze Shell ClubSmart mogą zaoszczędzić do 40 gr na litrze paliwa. Z oferty można skorzystać przez 7 dni w tygodniu, tankując minimum 10 l wskazanego paliwa. Promocja potrwa do 15 września 2024 r.

shell logo

Rabat obowiązuje przy każdym tankowaniu, a uczestnicy programu Shell ClubSmart mogą uzyskać następujące obniżki:

  • 40 gr na litr paliw Shell V-Power 95 oraz Shell V-Power Diesel,
  • 20 gr na litr paliw Shell FuelSave 95 oraz Shell FuelSave Diesel,
  • 10 gr na litr paliwa Shell AutoGas.

Jednorazowo można otrzymać rabat za zatankowanie maksymalnie 60 litrów wskazanego paliwa, a za każdy litr zatankowany powyżej limitu, kierowca zapłaci cenę regularną, obowiązującą na danej stacji Shell za wybrany rodzaj paliwa.

Rabat jest naliczany automatycznie – co do grosza – po zeskanowaniu wirtualnej karty w aplikacji Shell ClubSmart  lub zarejestrowanej plastikowej. Przy transakcji naliczają się również punkty Shell ClubSmart.

Shell podroze z rabatami

Aby dołączyć do programu lojalnościowego wystarczy pobrać aplikację Shell ClubSmart z Google Play lub App Store. Następnie wypełnić prosty formularz rejestracyjny i dodać do aplikacji swoją plastikową kartę Shell ClubSmart lub wygenerować wirtualną.

W ramach akcji klienci mogą tankować zarówno paliwa podstawowe (Shell FuelSave), premium (Shell V-Power) oraz LPG (Shell AutoGas). Paliwa Shell V-Power Racing nie są objęte promocją. Ulepszona formuła paliw premium Shell V-Power czyści aż do 100% kluczowych części silnika i przywraca aż do 100% jego osiągów. Pomaga także usuwać i chronić przed zgromadzeniem się osadów na kluczowych elementach układu paliwowego, dodatkowo poprawia oszczędność paliwa w silniku samochodu. Paliwa Shell V-Power to jedyna rodzina paliw współtworzona i polecana przez najlepsze marki motoryzacyjne, do których należą Scuderia Ferrari oraz BMW M. Aby zapewnić najwyższą jakość, formuła paliwa premium Shell V-Power jest poddawana regularnej weryfikacji.

Shell nagradza lojalnych klientów

– Doceniamy naszych lojalnych klientów i dążymy do zapewnienia im najlepszej oferty. Członkowie naszego programu lojalnościowego Shell ClubSmart oprócz rabatów na paliwo mogą zbierać punkty i płacić nimi za paliwo oraz zakupy na stacjach Shell, wymieniać je na vouchery online czy cieszyć się specjalnymi ofertami – mówi Justyna Goraj, dyrektorka marketingu Mobility w Shell Polska.

Uczestnicy akcji „Podróże z rabatami” mogą także płacić za paliwo punktami Shell ClubSmart  – wystarczy poinformować kasjera o chęci zapłaty punktami, zeskanować wirtualną lub zarejestrowaną plastikową kartę Shell ClubSmart, a płatność zostanie obniżona o odpowiednią kwotę (100 pkt Shell ClubSmart = 1 zł).

Stacje Paliw Sprzedaż Detaliczna RAPORT petrolnet

Rabat zostanie naliczony przy płatności bezdotykowej za paliwo poprzez usługę Apple Pay, GPay lub poprzez aplikację Shell ClubSmart. Obniżka nie obowiązuje podczas dokonywania transakcji kartami paliwowymi i nie łączy się z innymi zniżkami np. z Kartą Dużej Rodziny.

źródło: Shell

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 21.06.2024
Aktualizacja: 21.06.2024