Sieć Moya przekroczyła liczbę 380 stacji paliw

Udostępnij artykuł

Sieć stacji paliw Moya kontynuuje dynamiczny rozwój. Kolejne punkty systematycznie pojawiają się na mapie Polski. W ubiegłym tygodniu do sieci zostały włączone cztery nowe obiekty. Wśród nich: Jaszczurowa (woj. małopolskie), Bestwina (woj. śląskie), Wola Przedborska (woj. łódzkie) oraz Przemyśl (woj. podkarpackie). Oznacza to, że licznik stacji paliw Moya wskazuje obecnie 381 punktów.

Moya Przemysl

Rozwój sieci Moya

Sieć Moya od kilku lat utrzymuje najwyższą na polskim rynku paliwowym dynamikę rozwoju. Anwim, właściciel i operator sieci stacji paliw Moya, konsekwentnie buduje wartość spółki m.in. poprzez zwiększanie liczby stacji paliw. Szybkość rozszerzania się sieci w niebiesko-czerwonych barwach sięga kilkudziesięciu placówek w skali roku. Plany rozwojowe zakładają pułap 500 stacji do końca 2024 r.

Wszystkie cztery nowo otwarte stacje funkcjonują w modelu franczyzowym. Oferują najwyższą jakość produktów, usług i obsługi klienta. Oprócz zatankowania paliwa, klienci w Caffe Moya mogą napić się aromatycznej kawy lub zjeść przekąskę na słono lub na słodko. W sklepach zaś mogą zrobić zakupy na drogę i do domu, także w niedziele niehandlowe.

Źródło: Anwim / Moya

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 11.07.2022
Aktualizacja: 11.07.2022