Sieć Moya z kolejną stacją na Podkarpaciu

Udostępnij artykuł

W miejscowości Padew Narodowa w województwie podkarpackim została dziś otwarta stacja paliw Moya. Punkt w niebiesko-czerwonych barwach to stacja własna sieci i oferuje wysokiej jakości paliwo, klimatyczny koncept gastronomiczny Caffe Moya z bogatym wyborem napojów i przekąsek oraz dobrze wyposażony sklep wielobranżowy. Obiekt przystosowany jest do obsługi pojazdów ciężarowych.

moya padew narodowa

Moya to najszybciej rosnąca sieć stacji paliw w Polsce, w ramach której działa już ponad 450 punktów. Niebiesko-czerwone obiekty obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych, w miastach oraz mniejszych miejscowościach.

Gdzie nowa stacja?

Nowa stacja paliw Moya położona jest w miejscowości Padew Narodowa na Podkarpaciu przy drodze wojewódzkiej nr 985. Ze względu na atrakcyjną lokalizację przy trasie Tarnobrzeg – Mielec i wjazd z obu kierunków, stacja może liczyć zarówno na klientów tranzytowych, jak i lokalnych. Jest to punkt własny sieci, oferujący benzynę 95, 98 olej napędowy standardowy oraz ON MOYA Power i LPG.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

Co oprócz paliwa na stacji?

Klienci mają także do dyspozycji przystacyjny, dobrze wyposażony sklep wielobranżowy z punktem lotto oraz koncept gastronomiczny Caffe Moya – idealne miejsce na przerwę w podróży. Można tu spróbować kilku rodzajów kaw, a także świeżych przekąsek, takich jak hot-dogi, zapiekanki, muffinki, ciasteczka i wiele innych. Na stacji znajduje się również myjnia bezdotykowa, odkurzacz oraz kompresor. Stacja dostosowana jest do obsługi ruchu ciężarowego i posiada udogodnienia dla kierowców TIR, takie jak parking, wygodny podjazd, szybki wlew diesla czy dystrybutory z płynem AdBlue.

Promocja na stacji

Z okazji otwarcia stacji w dniach 28.02-03.03 na klientów czeka wiele atrakcyjnych promocji, w tym zniżki na paliwo do 30 gr/l.

Punkt czynny jest 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 28.02.2024
Aktualizacja: 28.02.2024