Siódma Moya w Łodzi

Udostępnij artykuł
Przy ul. Drewnowskiej w Łodzi do użytku została oddana kolejna już stacja paliw Moya. Jest to obiekt własny, należący do Anwim, właściciela sieci. W Łodzi znajduje się już siedem obiektów w niebiesko-czerwonych barwach, w tym trzy samoobsługowe, typu Moya express, a w całym województwie łódzkim do dyspozycji klientów jest aż 38 stacji sieci Moya.

Stacja przy ul. Drewnowskiej jest typowym obiektem miejskim. Jest atrakcyjna nie tylko dla kierowców, ale również dla klientów niezmotoryzowanych ze względu na szeroką ofertę gastronomiczną i całodobowy sklep, który czynny jest także w niedziele niehandlowe. Stacja czynna jest całą dobę.

Dostępne są tutaj następujące rodzaje paliwa: benzyna 95, olej napędowy standardowy, ON Moya Power oraz LPG. Oprócz tego kierowcy mogą skorzystać z kompresora. Caffe Moya oferuje aromatyczną kawę w wielu wariantach, a także hot dogi, zapiekanki, kanapki, gofry, pizze, dania obiadowe (stripsy z kurczaka z frytkami), pierogi i wiele innych smacznych pozycji. Sklep zapewnia możliwość uzupełnienia domowych zapasów, a także zaopatrzenia się na drogę w wysokiej jakości produkty spożywcze.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC-LIPIEC 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.