Słodki zastrzyk energii na AS 24

Tradycja słodkiego poczęstunku z okazji tłustego czwartku ponownie zagości na stacjach paliw AS 24. Dodatkowej energii kierowcom dostarczy kubek wybornej kawy.

Sieć stacji AS 24 powstała z myślą o branży TSL. Każdy obiekt cechuje się więc szerokimi podjazdami, wysokimi wiatami i wydajnymi dystrybutorami z podwójnym systemem tankowania pojazdów ciężarowych. Cały proces zapłaty został maksymalnie uproszczony do użycia karty paliwowej AS 24. Wiadomo, w tej pracy liczy się czas realizacji zlecenia. Czasem jednak warto zrobić sobie przerwę od codziennej rutyny. Okazją do tego, podobnie jak w ubiegłych latach, będzie przypadający w lutym tłusty czwartek.

– To wyjątkowo przyjemna tradycyjna, każdy z nas lubi słodycze. Jednocześnie taki pączek w połączeniu z kawą może stanowić zastrzyk energii. A ta jest ważna w pracy kierowcy zawodowego. Dlatego wykorzystując tę okazję zapraszamy wszystkich na bezpłatny poczęstunek na dwie nasze stacje – mówi Cédric Vigneau, dyrektor zarządzający AS 24 w Polsce. – Będzie to też okazja do bezpośredniego spotkania z nami, rozmów i wymiany opinii oraz doświadczeń. To doskonały przykład bliskości, która jest naprawdę w naszym DNA. Pozwala nam to jak najlepiej dostosować ofertę do potrzeb i oczekiwań kierowców – dodaje.

W tym roku spotkania zostaną zorganizowane na stacjach paliw AS 24 w Słubicach (20 lutego) i Krzywa (27 lutego). Ta druga to nowy punkt na mapie drogowej Polski, który został otwarty w połowie 2019 roku. O jego lokalizacji, na przecięciu autostrady A4 i drogi krajowej nr 94 w obszarze Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, zdecydowali sami kierowcy. To efekt między innymi padających z ich stron sugestii i uwag właśnie przy okazji takich spotkań.

Poza nią w 2019 roku sieć AS 24 w Polsce powiększyła się o stacje w Dębicy, Nowym Sączu, Ostródzie i Radziszewie. Tym samym przekroczyła liczbę 30 punktów. Jest to też potwierdzenie konsekwentnie realizowanego planu udostępnienia kierowcom 50 stacji do końca 2021 roku.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– GRUDZIEŃ 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.