„Smaki świata” w Caffe Moya

Udostępnij artykuł

W koncepcie gastronomiczno-kawiarnianym Caffe Moya debiutują nowe produkty. Są to oryginalne kanapki – focaccia w stylu włoskim oraz orientalne fosette. Pozycje te, które dostępne są na większości stacji paliw Moya, znacznie uatrakcyjnią czas odpoczynku w trakcie podróży.

moya smaki swiata petrolnet

Sieć stacji paliw Moya nieustannie rozwija swoją ofertę. Obsługowe punkty Moya to małe centra usługowo-handlowe, z dobrze zaopatrzonym wielobranżowym sklepem oraz Caffe Moya, w której wypijemy pyszną kawę i zjemy ciepły posiłek. Z przystacyjnej gastronomii korzystają nie tylko kierowcy i podróżni, ale także lokalni mieszkańcy. To coraz bardziej popularne miejsca odpoczynku i spotkań towarzyskich.

moya smaki swiata petrolnet

Sieć Moya przykłada dużą wagę do tego, aby posiłki w Caffe Moya były świeże i dobrej jakości, a zróżnicowana oferta zadowoliła każde podniebienie. Kanapki, hot-dogi, zapiekanki czy hamburgery przyrządzane są na miejscu na pieczywie z certyfikatem „Clean label”, który jest gwarancją wysokiej jakości składników, bez dodatku konserwantów i środków spulchniających.

RAPORT 2023 – STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacje Paliw Sprzedaz Detaliczna RAPORT okladka RM

Teraz, na wybranych stacjach Moya klienci mogą cieszyć się smakiem nowych przekąsek, inspirowanych popularnymi przysmakami z różnych zakątków świata.
Pierwsza nowość to Focaccia Italiana z delikatną mozarellą, świeżym pesto i suszonymi pomidorami oraz Focaccia Americana z delikatną poledwiczką i chrupiącym ogórkiem to propozycja dla miłośników mięsnych przekąsek. Każda focaccia jest przygotowywana na miejscu, aby zapewnić najwyższą jakość. Moya ma także propozycję dla miłośników kuchni z dalekiego wschodu. W ofercie Caffe Moya, pojawiły się orientalne fosette z kurczakiem i aromatycznymi przyprawami.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 17.10.2023
Aktualizacja: 17.10.2023