Sprzedaż środków odkażających na stacjach Moya

Udostępnij artykuł
„Bezpieczeństwo” i „higiena” to obecnie najczęściej pojawiające się słowa w naszym otoczeniu. Sieć stacji paliw Moya dokłada wszelkich starań, aby wspierać swoich klientów w tym trudnym czasie. Dlatego od piątku, 3 kwietnia na stacjach własnych sieci Moya rozpocznie się sprzedaż środków dezynfekujących i odkażających. Materiały te dostępne będą dla wszystkich klientów wybranych stacji Moya.

­Od piątku, 3 kwietnia na stacje własne Moya i stacje franczyzowe, które zgłosiły chęć zwiększonego zaopatrzenia w środki higieniczne, trafią do sprzedaży produkty, które pomogą w domach, biurach, autach zachować czystość. Produkty, które pojawią się na sklepowych półkach stacji paliw Moya, są najwyższej jakości i zapewniają wszystkie standardy sanitarne.

– Jako sieć stacji paliw Moya wdrażamy szereg procedur, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego naszych klientów i pracowników. Przede wszystkim stosujemy się do zaleceń służb sanitarnych – przestrzegamy zasad higieny – na każdym naszym obiekcie są specjalistyczne środki dezynfekujące i jednorazowe rękawiczki ochronne, które pozwalają komfortowo zatankować auto i zrobić zakupy. Regularnie dezynfekowane są wszystkie powierzchnie robocze oraz toalety, a przy kasach zostały zamontowane specjalne tablice ochronne z przezroczystego pleksiglasu – mówi Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych Moya, członek zarządu Anwim.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Ryzyko rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych wzrasta, jeśli nie przestrzegamy zasad higieny. Podstawą jest częste, prawidłowe mycie rąk wodą z mydłem lub preparatami na bazie alkoholu. Patogeny mogą również osadzać się na powierzchniach, których dotyka chora osoba. Właśnie dlatego należy regularnie odkażać mieszkania, biura i inne pomieszczenia, w których przebywamy. Dezynfekcja najbliższego otoczenia właściwymi środkami jest kluczowa w obecnej sytuacji.

– Staramy się uważnie wsłuchiwać się w potrzeby naszych klientów i niezwłocznie na nie reagować, dlatego na naszych stacjach zostanie zwiększone zaopatrzenie w środki odkażające – dodaje Filip Puchalski.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 31.03.2020
Aktualizacja: 31.03.2020