Stacja bp Słupia już otwarta

Udostępnij artykuł

[PREMIERA U NAS] Jak dowiedziała się nasza redakcja, sieć bp otworzyła nową stację zlokalizowaną przy ul. Poprzecznej 1 w Słupsku, w województwie pomorskim. To pierwszy obiekt koncernu w tym mieście.

bp Slupia Slupsk pomorskie

bp Słupia

Nowy punkt sieci bp prowadzi działalność w pobliżu ronda, przez które przebiega Droga Krajowa nr 21, nazywana potocznie małą obwodnicą Słupska.

Bp Słupia w swojej ofercie posiada trzy dystrybutory wieloproduktowe, dwustronny dystrybutor LPG oraz dystrybutor HSD (High Speed Diesel – szybkiego nalewu diesla). Pod zewnętrzną wiatą znajdują się łącznie trzy wysepki, co umożliwia na raz tankowanie sześciu pojazdom. W ofercie dostępne są paliwa standardowe oraz Ultimate. Ad Blue można zakupić w kanistrach.

W pawilonie handlowym znajduje się sklep typu convenience z szeroką ofertą produktów FMCG oraz wybranymi produktami z kategorii akcesoriów samochodowych, autochemii oraz akcesoriów GSM niezbędnych w podróży. W ramach konceptu kawiarniano-gastronomicznego Wild Bean Cafe (WBC) klienci mogą skorzystać z obszernej oferty ciepłych przekąsek i gorących napojów. Wśród nich są świeże burgery i wrapy serwowane prosto z pieca.

W ramach usług typu auto spa kierowcy mają do dyspozycji myjnię automatyczną, dwustanowiskową myjnię ręczną, odkurzacz oraz kompresor.

Staja pracuje siedem dni w tygodniu całą dobę.

Źródło: bp / redakcja Petrolnet.pl

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store maj-czerwiec 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 30.08.2022
Aktualizacja: 30.08.2022