Stacja Circle K w Jaworznie w nowej odsłonie

Udostępnij artykuł

Na początku sierpnia 2022 roku zakończyła się modernizacja stacji paliw Circle K w Jaworznie, mieszczącej się przy al. Piłsudskiego 55. W związku z tym już dziś na klientów czekają specjalne atrakcje, w tym 50 proc. kupony rabatowe na przekąski i kawę, rabaty na paliwo i płyn do spryskiwaczy dla posiadaczy karty Extra. Będą ważne przez 14 dni od ich otrzymania. Sieć Circle K to 388 stacji paliw w całej Polsce.

Stacja Circle K w Jaworznie

Circle K w Jaworznie

Na stacji w Jaworznie, działającej już od 24 lat, można zatankować różne rodzaje paliw: miles®95, milesPlus®95, miles® Diesel, milesPlus® Diesel, LPG oraz Ad Blue.Circle K jako firma przywiązuje dużą uwagę do jakość paliw, zastosowanie najnowocześniejszych dodatków czyszczących w paliwach miles® oraz milesPlus®, wpływa na efektywność procesu spalania oraz finalną konsumpcję paliwa. Optymalne spalanie to przede wszystkim dbanie o atmosferę poprzez mniejszą emisji spalin, ale również niższe koszty.

Zmodernizowana stacja została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon. Wprowadza on nowoczesny, a zarazem ciepły wystrój stacji. Dzięki temu klienci mogą skorzystać z oferty gastronomicznej lub po prostu odpocząć w podróży w przytulnej przestrzeni. Na stacji jest dostępny nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer, który przygotowuje wybraną kawę szybciej.

Po przebudowie stacja zyskała strefę wypoczynkową, w której można odpocząć w czasie podróży. Klienci mogą tankować i korzystać z oferty gastronomicznej przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Ponadto, stacja została wyposażona w wypożyczalnie przyczep, myjnię o raz 2 szybkie stanowiska tankowania pojazdów ciężarowych

Sieć stawia na rozwój innowacji, dzięki czemu Klienci mogą m.in. zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K.

Źródło: Circle K

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store maj-czerwiec 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 05.08.2022
Aktualizacja: 05.08.2022