Stacja Circle K w Lublinie w nowej odsłonie

Udostępnij artykuł

Stacja paliw Circle K w Lublinie w pobliżu Starego Miasta, przy Al. Tysiąclecia 12, została niedawno zmodernizowana. Sieć Circle K to blisko 380 stacji paliw w całej Polsce.

Circle K w Lublinie po modernizacji

Oferta paliwowa Circle K

Stacja w Lublinie daje możliwość zatankowania różnych rodzajów paliw. Klienci mogą wybierać spośród paliw miles®95, miles® Diesel, milesPlus® 95, milesPlus®Diesel, a także LPG oraz AdBlue prosto z dystrybutora.

Koncept Horizon

Stacja jest czynna przez całą dobę i posiada nowe wyposażenie, zgodne z konceptem Horizon. Wprowadza on nowy, ciepły a zarazem nowoczesny wystrój stacji. Dzięki temu klienci mają okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się ciepłej kawy lub po prostu odpocząć w podróży w przytulnej przestrzeni.

Na stacji jest dostępny nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer, który przygotowuje wybraną kawę szybciej, a mleczna pianka jest jeszcze lepsza. Warto zaznaczyć, że po przebudowie stacja zyskała także nową strefę wypoczynkową.

Oferta gastronomiczna Circle K

W rozbudowanej części gastronomicznej, dostępna jest oferta przekąsek. Wśród nich są także hot dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców. Wśród ciepłych dań dostępne są również burgery, zapiekanki czy świeże kanapki oraz bagietki. Na miłośników słodyczy czekają również desery i bogaty wybór słodkich przekąsek.

Ponadto, z myślą o wegetarianach i weganach Circle K wprowadziło na swoje stacje nowy produkt. Jest nim Burger Vege z mięsem roślinnym „beyond meat”. Kotlet został przygotowany z białka grochu, marchewki, soku z jabłek, granatów oraz buraków. Do złudzenia przypomina burgery wołowe, będąc w 100% roślinnym wyrobem i stanowiąc alternatywę dla mięsnych dań. Pracownicy stacji serwują go w chrupiącej bułce z bukietem warzyw. Stanowi więc dobrą przekąskę, nie tylko dla wegetarian.

W menu nie zabraknie również nowych smaków dla miłośników Hot Dogów – szczególnie tych w ostrym wydaniu. Jedną z nowości jest hot dog z kiełbaską z kolorowym pieprzem. Warto go spróbować w wersji łagodnej z musztardą oraz w ostrzejszym wariancie – z sosem chili sriracha wywodzącym się z Tajlandii.

Innowacyjne wyposażenie

Wyposażenie stacji Circle K w Lublinie dobrano z troską o środowisko naturalne. Posiada oświetlenie LED oraz urządzenia zapobiegające przekroczeniom zużycia energii przyłączeniowej. Natomiast w toaletach zamontowane są ekobaterie. Stacja prowadzi także selektywną zbiórkę odpadów.

Przygotowywane na miejscu kanapki czy hot dogi sprzedawane są w opakowaniach eco friendly. To oznacza, że nie zawierają one plastiku i w 100% nadają się do recyklingu. Na stacji dostępne są także papierowe słomki i jednorazowe sztućce wykonane z pestek awokado.

Źródło: Circle K

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021 

> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.