Stacja paliw Moya Wydminy w nowej odsłonie

Udostępnij artykuł
Moya w Wydminach (woj. warmińsko-mazurskie), która została przyłączona do sieci w marcu br., została oddana do użytku po modernizacji. Obiekt prezentuje dziś najwyższe standardy obowiązujące w sieci – połączenie estetycznego wyglądu z ergonomią i szeroką ofertą usług.

Położona w samym sercu Mazur stacja paliw jest dogodnym punktem tankowania oraz zaopatrzenia zarówno dla klientów lokalnych, jak i przyjezdnych.

Stacja paliw Moya w Wydminach położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 655 relacji Giżycko-Suwałki, tuż przy malowniczym Jeziorze Wydmińskim. Kierowcy mogą zatankować tu benzynę 95, olej napędowy standardowy oraz ON Moya Power, a także LPG. Na stacji dostępny jest także kompresor.

Caffe Moya oferuje hot dogi, zapiekanki, stripsy z kurczaka z frytkami i wiele innych przekąsek zarówno na ciepło, jak i na zimno. Nie mogło zabraknąć także gorących napojów – herbaty i przede wszystkim kawy w wielu wariantach. Przystacyjny sklep typu convenience jest bardzo dobrze wyposażony w artykuły spożywcze i przemysłowe. Można w nim zrobić zarówno zakupy na podróż, jak i do domu.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– KWIECIEŃ-MAJ 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.