Subskrypcje: nowe propozycje dla lojalnych klientów Amic Energy

Udostępnij artykuł

Nowoczesne narzędzia lojalizujące klientów zyskują coraz większe uznanie wśród konsumentów . W odpowiedzi na te płynnie zmieniające się potrzeby, sieć Amic Energy nieustannie wzbogaca swoją ofertę o kolejne propozycje. Tym razem dla posiadaczy kart Amic Club sieć przygotowała usługi subskrypcji myjni automatycznej i hot doga. Tego jeszcze na rynku paliw nie było!

Amic Energy

Model subskrybcyjny Amic Energy

Koszt 30-dniowej subskrypcji wynosi 69 zł, co stanowi równowartość 6900 punktów w programie Amic Club. Klient może dokonać wymiany zebranych dotychczas punktów lub zarejestrować zakup bezpośrednio na stacji Amic Energy, dokonując płatności wybraną przez siebie formą (kartą lub gotówką).

Odpowiednią ilość posiadanych punktów można wymienić na usługę subskrypcji w aplikacji Amic Energy PL, która jest dostępna w App Store, Google Play i AppGallery lub w panelu klienta na amicclub.pl

x Subskrypcja myjnia

Regularne wizyty na myjni

W ramach usługi subskrypcji myjni automatycznej Klient może skorzystać z wybranego programu myjni w każdym tygodniu 1 raz. Regularne wizyty na myjni automatycznej, w bardzo atrakcyjnej cenie, pozwalają zadbać o bezpieczeństwo na drodze, podnoszą komfort jazdy oraz gwarantują estetyczny wygląd auta.

x Subskrypcja hotdog

Hot dogi w abonamencie

Druga oferta subskrypcyjna, w analogicznym mechanizmie, została przygotowana dla smakoszy hot dogów*. W ramach wykupionej subskrypcji, codziennie można odebrać ulubionego Hot Doga za jedyne 2,30 zł! W tej ofercie Klient może zaoszczędzić nawet 70 proc. ceny regularnej!

Każda subskrypcja obowiązuje przez 30 dni kalendarzowych, liczonych od momentu zakupu usługi. Nie odnawia się̨ automatycznie, dzięki czemu klienci nie będą zaskoczeni pobraniem kolejnej opłaty, jeśli zapomną o wypowiedzeniu subskrypcji.

Subskrypcja w Amic Energy – to się opłaca!

*Promocja subskrypcji dotyczy oferty hot dogów.
**Promocje obowiązują od 6 grudnia br. do odwołania. Szczegóły promocji na www.amicenergy.pl.

Źródło: Amic Polska

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa Bogdan Kucharski wrzesien pazdziernik

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Petrolnet
Opublikowano: 08.12.2022
Aktualizacja: 08.12.2022