Sukces BKF na targach Automechanika

Udostępnij artykuł

– Zainteresowanie myjniami bezdotykowymi BKF przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Dwustanowiskowa konstrukcja z modułem i stanowiskiem do mycia samochodów, skutecznie przyciągała międzynarodową atencję – informuje firma BKF.

W dniach 14 – 19 września 2010 roku we Frankfurcie nad Menem odbyły się targi Automechanika. To największe na świecie wydarzenie i najważniejsze dla branży techniki motoryzacyjnej. Odrębną grupę tematyczną będą stanowić stacje paliw i myjnie.

Na targach Automechanika, swoje nowości prezentują czołowi gracze przemysłu motoryzacyjnego. Blisko 4.500 wystawców z całego świata pokazuje swoje produkty w pięciu grupach tematycznych: Parts & Systems – części zamienne, Repair & Maintenance – wyposażenie warsztatów samochodowych, Accessories & Tuning – akcesoria samochodowe, IT & Management – oprogramowanie komputerowe dla branży motoryzacyjnej, Service Station & Car Wash – wyposażenie stacji obsługi, stacji benzynowych i myjni.

Firma BKF Myjnie powstała w 1990 r., kiedy to w ramach firmy BKF Fedorowicz powstał dział zajmujący się urządzeniami do mycia bezdotykowego. W 2006 roku dział ten przekształcił się w niezależną spółkę BKF Myjnie, zorientowaną na produkcję i dystrybucję myjni bezdotykowych na terenie Polski i poza jej granicami. Restrukturyzacja umożliwiła firmie dalszą ekspansję na rynku mycia bezdotykowego.

Opublikowano: 22.09.2010
Aktualizacja: 22.09.2010