Lato zawsze mija zbyt szybko. Tegoroczne z pewnością było dobrym okresem dla większości cukierni, kawiarni, piekarni i lodziarni. W najnowszy wydaniu pokusiliśmy się o małe podsumowanie tego czasu. Nie ulega wątpliwości, że ten sektor intensywnie się rozwija, a Polacy pokochali lody – zwłaszcza naturalne – oraz spędzanie czasu w kawiarniach.
Teraz, gdy ten „gorący czas” już za nami, mogą się Państwo całkowicie skupić na zarządzaniu swoim biznesem. Jeśli w Waszych głowach pojawił się pomysł wejścia lub rozszerzenia działalności o franczyzę, zapraszamy na stronę 22. Znajdziecie tam wiele porad i sugestii naszych ekspertów. Okres jesienno-zimowy jest też dobrym czasem na zaplanowanie działań promocyjno-reklamowych na przyszły rok. Jeśli szukacie pomysłów i inspiracji, zapraszam do lektury materiału o Facebooku (s. 24). A może zastanawiają się Państwo jaki ekspres do kawy najlepiej się sprawdzi w Waszym lokalu – w tej kwestii też możemy pomóc. Fachowe informacje i porady publikujemy na stornie 26.
W tym wydaniu szczególnie polecamy także wywiad z Małgorzatą Koroblewską, właścicielką lokalu Lody Naturalne na Placu, której historia może być dla Państwa inspiracją.
Egzemplarze czasopisma trafiają bezpośrednio do:
• zarządów spółek będących właścicielami sieci kawiarni, cukierni oraz lodziarni
• „kupców” z największych sieci bezpośrednio odpowiedzialnych za zakupy, zaopatrzenie, wyposażenie, inwestycje itp.
• niezależnych właścicieli kawiarni, cukierni oraz lodziarni
• architektów, doradców inwestycyjnych i ekspertów
Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Zachęcamy również do kontaktu z redakcją. Jeśli otwierają Państwo nowy lub kolejny lokal, wprowadzają nowości do oferty warto nas o tym poinformować!
Wydawcą jest BROG Marketing – platforma mediów skutecznej komunikacji B2B – właściciel czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.
Kontakt z Biurem Reklamy:
Adam Stępniak – szef zespołu sprzedaży
tel.: 664 463 069
a.stepniak@brogmarketing.pl
Kontakt z redakcją:
Marta Kudosz
tel.: 664 463 089
m.kudosz@brogmarketing.pl
Karolina Stępniak
tel.: 664 463 096
k.stepniak@brogmarketing.pl
