Tradis: Kolejne nowości w ofercie

Udostępnij artykuł

Oba produkty są nowością w ofercie firmy Tradis. Herbata Lipton, Earl Grey oraz Gold Tea jest herbatą ekspresową w kształcie piramidek. Ekstra Rabat dla klientów Cash&Carry to 7 proc. przy zakupie opakowania 12 sztuk herbaty. Kolejnym produktem, który jest nowością w magazynach firmy są cukierki Karmelki twarde o różnych smakach. Rabat na ten produkt to 5 proc. przy zakupie opakowania składającego się z 50 sztuk.

Od początku czerwca 2010 r. Tradis realizuje dostawy słodyczy, napojów oraz piwa na stacje PKN Orlen. Do realizacji kontraktu wartego około 220 mln zł spółka z grupy Emperia przygotowywała się od 2008 roku.

Możliwość sprawnej obsługi ogólnopolskich podmiotów była jednym z celów przyświecających procesowi integracji segmentu dystrybucji Emperii. Po wdrożeniu jednolitego systemu informatycznego i operacyjnego oraz ujednoliceniu standardów obsługi Tradis zamienił się w giganta polskiej dystrybucji.

Umowa z PKN Orlen to pierwszy przykład wykorzystania skali spółki do współpracy z tego typu firmami, działającymi na terenie całego kraju. Dla Orlenu ogromne znaczenie miał także oferowany przez Tradis nowoczesny system elektronicznych zamówień, znacznie ułatwiający codzienną współpracę oraz doświadczenie spółki w obsłudze serwisowej, z dowozem do klienta.

Od 1 czerwca Tradis obsługuje ponad 1400 stacji benzynowych PKN Orlen poprzez osiem nowoczesnych Centrów Dystrybucji, zlokalizowanych w Stargardzie Szczecińskim, Poznaniu, Wrocławiu, Będzinie, Białymstoku, Lublinie, Błoniu i Gdańsku.

Opublikowano: 30.09.2010
Aktualizacja: 30.09.2010