Tradis wybuduje nowy magazyn w Zamościu

Udostępnij artykuł

Magazyn powstanie w Podstrefie Ekonomicznej miasta Zamość. Powierzchnia handlowa obiektu wyniesie 3,5 tys. m2. Hala w Zamościu to 9 oddział Tradisu na Lubelszczyźnie, w sumie spółka ma już ponad 60 tego typu obiektów w całym kraju. Inwestycja w Zamościu stworzy 20 nowych etatów.

Spółka dokonała już zakupu działki pod tę inwestycję. Magazyn będzie obsługiwał głównie lokalnych kupców. Hala pomieści kilka tysięcy różnego rodzaju produktów. W magazynie będą składowane i przechowywane towary na zlecenie zagranicznych kontrahentów, będzie w nim możliwa także realizacja systemu przeładunku towarów typu cross dock. W ramach inwestycji powstanie m.in. samoobsługowa hala cash&carry będzie możliwy także dowóz towaru do klienta.

Spółka Tradis reprezentuje segment dystrybucji Grupy Handlowej Emperia. Powstała w 2008 r. Głównym celem jej powołania była integracja segmentu dystrybucji Emperii, działającego wcześniej w ramach kilku podmiotów. Dziś Tradis to jedna z największych spółek dystrybucyjnych w kraju. Zapewnia dostęp do szerokiej palety produktów FMCG, korzystnych warunków handlowych i wysokich parametrów obsługi logistycznej na terenie całej Polski. Jej działalność zorganizowana jest w ramach ośmiu makroregionów, skupiających nowoczesne centra dystrybucji i samoobsługowe oddziały cash&carry. W całym kraju Tradis zatrudnia łącznie 4,6 tysiąca osób. Obsługuje sieci supermarketów, niezależnych detalistów restauracje i hotele oraz stacje benzynowe Orlen i Bliska.
 

Opublikowano: 13.09.2010
Aktualizacja: 13.09.2010