Trwa wymiana terminali na stacjach Neste

Udostępnij artykuł

Wymiana urządzeń na czytniki dostosowane do obsługi najnowocześniejszych kart płatniczych rozpoczęła się w styczniu. Aktualnie wymieniono już ponad 70 proc. terminali. Całość prac serwisowych potrwa do końca 2010 r. i obejmie wszystkie stacje Neste na terenie całego kraju.

Wymiana urządzeń na terminale nowej generacji ma jeszcze bardziej podnieść poziom bezpieczeństwa transakcji rozliczanych przez eService. Instalowane czytniki, zgodne ze standardami EMV, przygotowane są do obsługi kart wyposażonych w mikroprocesor. – Wszystkie podejmowane przez nas decyzje zmierzają do ciągłego podnoszenia poziomu bezpieczeństwa obsługiwanych płatności. Naszym priorytetem jest zaufanie, jakim obdarzyli nas klienci – mówi Marek Paradowski, Prezes eService S.A.

Nowe terminale poza bezpieczeństwem realizowanych transakcji są także bardziej komfortowe w użyciu – dzięki większemu, kolorowemu, wyświetlaczowi informacje są czytelniejsze.

Sieć stacji Neste liczy obecnie 106 obiektów (dane Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego za I półrocze 2010 roku). W ubiegłym roku otwarto jedną nową stację samoobsługową.

Neste Polska Sp. z o.o. jest częścią koncernu paliwowego Neste Oil. W Polsce firma jest właścicielem sieci automatycznych stacji paliw Neste A24. To pierwszy zagraniczny koncern paliwowy, który otworzył własną stację benzynową w Polsce. Na każdej ze stacji gwarantuje się szybie i łatwe tankowanie oraz wysokiej jakości paliwo, którego ceny są odpowiednie dla każdego portfela.

Opublikowano: 20.09.2010
Aktualizacja: 20.09.2010