Trzy nowe przetargi Amic

Udostępnij artykuł
[PREMIERA U NAS] Jak dowiedziała się nasza redakcja na początku sierpnia br. firma Amic Polska ogłosiła otwarcie trzech przetargów. Oferta dotyczy świadczenia usług dla sieci 116 stacji Amic Energy.

Pierwszy z przetargów dotyczy usługi wsparcia fizycznego stacji paliw Amic Polska w obszarze sprzętu IT. Firmy zainteresowane udziałem w przetargu powinny zarejestrować się za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie Amic w zakładce przetargów do 9 sierpnia 2021 r. do godziny 18.00. Zarejestrowane firmy otrzymają szczegółową specyfikację dotyczącą przetargu w dniu 10 sierpnia br. Jednocześnie maksymalny czas na przedstawienie oferty przetargowej upływa w dniu 18 sierpnia br. o godzinie 12.00.

Drugi z przetargów dotyczy kompleksowego zabezpieczenia przed szkodnikami stacji paliw Amic Energy. Firmy zainteresowane udziałem w przetargu powinny zarejestrować się za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie Amic w zakładce przetargów do 11 sierpnia br. do godziny 18.00. Zarejestrowane firmy otrzymają szczegółową specyfikację dotyczącą przetargu w dniu 12 sierpnia br. Jednocześnie maksymalny czas na przedstawienie oferty przetargowej upływa w dniu 27 sierpnia br. o godzinie 12.00.

Trzeci z przetargów dotyczy odbioru odpadów spożywczych o kodzie 16 03 80 ze stacji paliw Amic Energy. Firmy zainteresowane udziałem w przetargu powinny zarejestrować się za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie Amic w zakładce przetargów do 11 sierpnia br. do godziny 18.00. Zarejestrowane firmy otrzymają szczegółową specyfikację dotyczącą przetargu w dniu 12 sierpnia br. Jednocześnie maksymalny czas na przedstawienie oferty przetargowej upływa w dniu 27 sierpnia br. o godzinie 12.00.

W celu otrzymania dalszych informacji na temat przetargów należy kierować zapytania bezpośrednio do przedstawicieli sieci Amic na adres e-mail: tenders@amicenergy.pl

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC-LIPIEC 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.